95 VESTRA GT TARTARİNİ sıralı sist. SORUNU ve katkılı otogazlar

saglikci1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım sabahları ilk çalıştırmada benzinden gaza geçince stop ediyor.geçen hafta tartarini servisine gittim gazın motora giriş borusu, gaz filitreleri değişti.ancak sorun devam ediyor sürekli katkılı otogaz alıyordum filitreler ve boru yağ gibi bi madde ile tıkanmış tabi motor ısınınca ancak gaz geçişi oluyor.katkısız aldım değişimden sonra fakat sorun aynı kış olduğu içinmi yapıyor sizce yoksa başka biryerdemi sorun var.

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçtada tartarini var, havalar soğuduğundan benzinden lpg geçişte stop ediyor bu sebepten benzinden lpg geçiş ısısını kışın 35 dereceye ayarlatıyorum, yazında 30 dereceye düşürtüyorum. şu an bir problem yok.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım sabahları ilk çalıştırmada benzinden gaza geçince stop ediyor.geçen hafta tartarini servisine gittim gazın motora giriş borusu, gaz filitreleri değişti.ancak sorun devam ediyor sürekli katkılı otogaz alıyordum filitreler ve boru yağ gibi bi madde ile tıkanmış tabi motor ısınınca ancak gaz geçişi oluyor.katkısız aldım değişimden sonra fakat sorun aynı kış olduğu içinmi yapıyor sizce yoksa başka biryerdemi sorun var.
Aynı sorunla 2 ay uğraştım sonunda benimki düzeldi.Bende de tartarini var.Kardeşim map sensörünü ve lpg enjektörlerini temizlet sorunun düzelir.Benimki böyle düzeldi.

saglikci1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide onu deneyeyim teşekkürler