94 vectra gt piston çıkardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
arkadasın sordugu soru bu.herkes bildigini yeri geldiginde kullansa daha iyi olucak kanaatindeyim.acıkcası forumdaki bu tartısmalar sadece tartısanları degil ben ve benim gibi baska üyeleride gerdiginin düşüncesindeyim.

KEYİFLİ forumlar dilerim !
burası adı üstünde forum herkes bildiğini uygun gördüğü yerde paylaşmalı. önemli olan üslup bence. kimse kimsenin oğlu değil:(

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelike "olum" nedir? Köy kahvesi mi burası? Babası mısın?
İkincisi de, kim ne kadar geriliyo umurumda değil ama normalce 235'le giderken motoru indirdik deyin ostimin ortasında, buraya yazılmayacak şeyler duyarsınız. Denemesi bedava.

formkind

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen bu 235 e neden bu kadar takıldın ki varsa benim soruma cevabın söylersin yoksa sana ne 230 250 imiş mesele o değil.açtığım konu forum da ki çıkmacısı olsun tamircisi olsun gözüne çarpabilir ve de yardımcı olabilir maksadıyla açmıştım ama forumun çoluk çocuk dolu olduğunu kestirememişim bu tartışmadan rahatsız olan herkesten özür dilerim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bu 235 e neden bu kadar takıldın ki varsa benim soruma cevabın söylersin yoksa sana ne 230 250 imiş mesele o değil.açtığım konu forum da ki çıkmacısı olsun tamircisi olsun gözüne çarpabilir ve de yardımcı olabilir maksadıyla açmıştım ama forumun çoluk çocuk dolu olduğunu kestirememişim bu tartışmadan rahatsız olan herkesten özür dilerim.

Olum lafını görmezden geldim ancak hala yılmadan bıkmadan şahsiyetsizliğinizi insanların gözüne sokma çabasındasınız. Forum'a son zamanlarda üye olan kişilerde aşırı agresif tavırlar, facebooktan isim aratıp tehditli mesajlar atma gibi olaylar oluyor ancak ben olayları kişiselleştirmeden kapatıp geçiyorum. Çoluk çocuk dediğiniz ben, forumda abuk subuk yanlış bilgiler içeren birşey gördüğümde oraya atlar ve yanlışı eğer kesinlikle doğrusunu biliyorsam düzeltirim, üslubum mizacımdan dolayı sert olsa da forumdaki bilgi kirliliğini önleyerek kaliteyi artıran niteliktedir. Daha da cevap vermeyi düşünmüyorum, nitekim hak eden bir tavrınız yok...

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu sen Mert'i boşver, sorulara cevap ver. Olum nedir lan olum nedir? Anasının koynuna mı girdin derler adama, sen kimsin ki böyle bi özgürlüğü kendinde buluyosun? senin gırtlağını bi sıkarım vinç gelse açamaz. adam ol. senin mesaj sayın değil zeka yaşın 15. ilk sayfada bacadir68'de yorum yaptı buna. sen burayı ne sandın lan? defol git şuradan vallaha elimde kalırsın

formkind

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin arkadaşlar bu benim ilk forumum değil yıllardır çeşitli forumlar da adam gibi takılmışımdır ama burda olmadı evet uslubum bozuldu ama zorla oldu o da.yoksa dikkat ederseniz her mesaj da dostum ya da arkadaşım diye hitap ettim bana yalancı palavracı yazdığı halde ama ben yine bişey dememiştim ama onun da biraz dikkat etmesi lazım dünkü çocukları alttan alma huyum yoktur.

formkind

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu sen Mert'i boşver, sorulara cevap ver. Olum nedir lan olum nedir? Anasının koynuna mı girdin derler adama, sen kimsin ki böyle bi özgürlüğü kendinde buluyosun? senin gırtlağını bi sıkarım vinç gelse açamaz. adam ol. senin mesaj sayın değil zeka yaşın 15. ilk sayfada bacadir68'de yorum yaptı buna. sen burayı ne sandın lan? defol git şuradan vallaha elimde kalırsın

bi sıksana kardeş allahını seversen şu an acaip korktum var ya titriyorum.kelimelerine dikkat et anasıyla filan ne alakası var lan mesajın şerefsiz nerelere çekiyorsun haddini bil

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen nereye çekiyosun lan olum nedir? askerliğini yapmamışsın demek ki. eğer yapmadıysan elime düşme, yaptıysan da komutanına sevgilerimi yolluyorum. şurada sevdiğim 3-5 insanın hatrına laf etmiyorum git gözümün önünden. Baştan insan gibi davransan şuan cdx ve gt drag yarışları videoları atıp gt üstüne konuşuyoduk. ama sen üslubuna dikkat etmediğin sürece senin burada yer bulman reyting'den ibaret.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin arkadaşlar bu benim ilk forumum değil yıllardır çeşitli forumlar da adam gibi takılmışımdır ama burda olmadı evet uslubum bozuldu ama zorla oldu o da.yoksa dikkat ederseniz her mesaj da dostum ya da arkadaşım diye hitap ettim bana yalancı palavracı yazdığı halde ama ben yine bişey dememiştim ama onun da biraz dikkat etmesi lazım dünkü çocukları alttan alma huyum yoktur.

Forumun amacını bilirsiniz, ya bilgi paylaşırsınız ya da sadece faydacı olarak soru sormak için üye olup bir daha uğramazsınız. Alıntı olarak bizzat palavracı demedim, dediğinizin yalan palavra olduğu apaçık ortada olduğu için olay sizin üstünüze kaldı. İnatla çocuk çocuk demenize rağmen, bir nebze benden kapmanız için insanlık gösteriyorum ama iflah olacak gibi değilsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...