94 gsi 16V!!!

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sana bi tavsiyede bulunayım "ilk araban olucaksa 94 gsi alma bence""...

millet arabamı nasıl çakarım derdin de :) ilana yazdığına bakın bi vatandaşın. "askerlik nedeniyle canımdan çok sevdiğim arabamı bakacak kimse olmadığı için mecburiyetten satıyorum not: 320i ile takas olur" aq askere bmw gidio da gsi gitmiomu? ben fairwayle gitmiştim valla oldu :p

ilandaki aracın rengi orjinal gsi da olan kırmızı deil haberin olsun.

araba alırken de karar ver 50-100 tl kıy yetkili opel servisine git expertiz yaptır yazılı kağıt istiyorum de araç hakkında rapor olarak bak bakalım o aracını satmaya çalışanlar 3 bin tl birden iniyomu inmiyomu? ama dediğim gibi ilk aracın olacak ve az buçuk anlamıosan kesinlikle alma bu tarz bi ara. (site sakininden deil opel teknisyeninden bu yazı....)

kasnaga = gasnak
egsozta = eksoz
tampona = tanpon
sunroofa = sanruf - saruf
şanzumana = şansuman (yok asuman) diyen adamdan deil araba sakız almam kardeşşş..

1. viteste abanıp 2ye atarken tc ışığını gösteren yada bak pati koyyo fena gidio diyen adamla da işim olmaz. benim arabada 4. viteste gaz pedalı bitemeden 203 falan gidio ama ben hala begenmiyorum övmüyorum,

emre sende atlama len herşeye kapak mapak ne kapağı olum gazozmu bu :D

ejder abi (dragon:p) sende yağ çubuguyla oynama

samet sende git cila at lan arabaya

akif kardeş: fincanlar çatırıyomu demekle ne demek istedin anlamadım? çatırdıyormu demek istedin sanırım... subab iticisi yani fincan çatırdamaz ses yapar o sıkıntı deil seri araçlarda olağan bi durum eksantrik milini söker 16 adet itecek takar devam edersin.. bor katkısı bile keser bazı durumlarda o sesi....

ırmscher1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araçlara bak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-sayili-gsi-lerden-biri-ve-kazasiz/detay

yalcın abıde bu arac bence fıyatta makul zaten yalcın abi kimseyi kırmaz fıyatta bıraz ıkram yapar dıye dusunuyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-94-model-astra-gsi/detay

bu aracta duzgune benzıyor ama sadece benzıyor canlı gormek lazım ve fıyatı tabı hakkımıdır degılmıdır dersen kondısyonunu ınceledıkten sonra karar verılır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-bakmadan-gecme-takas-olur/detay

ve bu arac bu arac benım arkadasımdaydı cocuk bırcok parcasını yenıledı tam bınılır kıvama gelınce sattı bıraz yorgun duruyor ama sadece bakımsızlıktan oyle duruyor sorun yok yanı arka bagaj kanadı cins durmus stoplar falan degıstımı guzellesır anlıyacagın bıraz eli yuzu toparlanması gerekıyor oda keyfe keder yapılır bunlara bak derım .hem sen km orjınal olmasına dıkkat et bunlar hızlı motor 200 bını bulmadan cogu elden gecmıstır zaten DOHC bu SFİ Sorun omaz

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okan abim armin'le çalmış adama armin dinletilirmi ayıp sana :)))

bu arada taktım hedrısı birazcıkın yürüyo araba sanırım z20let'e doğruyuz :D kışın ankarada bi proje yapalım hakan abimlede konuştum şeytanda bi yandan dio turbooo turboo die ama önce bi hafif krangı takalım bakalım belki tatmin eder beni. bide dediğin gibi 4.30 da sabaha karşı bi çıktım gayet iyi burası çook aşırı sıcak diye biraz kasıo arabayı toshiba klima taktırcam motorun içine ama yer yok şöle bi spirit klima koyalım hava girişine uzaktan kumandalı :D

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sana bi tavsiyede bulunayım "ilk araban olucaksa 94 gsi alma bence""...

millet arabamı nasıl çakarım derdin de :) ilana yazdığına bakın bi vatandaşın. "askerlik nedeniyle canımdan çok sevdiğim arabamı bakacak kimse olmadığı için mecburiyetten satıyorum not: 320i ile takas olur" aq askere bmw gidio da gsi gitmiomu? ben fairwayle gitmiştim valla oldu :p

ilandaki aracın rengi orjinal gsi da olan kırmızı deil haberin olsun.

araba alırken de karar ver 50-100 tl kıy yetkili opel servisine git expertiz yaptır yazılı kağıt istiyorum de araç hakkında rapor olarak bak bakalım o aracını satmaya çalışanlar 3 bin tl birden iniyomu inmiyomu? ama dediğim gibi ilk aracın olacak ve az buçuk anlamıosan kesinlikle alma bu tarz bi ara. (site sakininden deil opel teknisyeninden bu yazı....)

kasnaga = gasnak
egsozta = eksoz
tampona = tanpon
sunroofa = sanruf - saruf
şanzumana = şansuman (yok asuman) diyen adamdan deil araba sakız almam kardeşşş..

1. viteste abanıp 2ye atarken tc ışığını gösteren yada bak pati koyyo fena gidio diyen adamla da işim olmaz. benim arabada 4. viteste gaz pedalı bitemeden 203 falan gidio ama ben hala begenmiyorum övmüyorum,

emre sende atlama len herşeye kapak mapak ne kapağı olum gazozmu bu :D

ejder abi (dragon:p) sende yağ çubuguyla oynama

samet sende git cila at lan arabaya

akif kardeş: fincanlar çatırıyomu demekle ne demek istedin anlamadım? çatırdıyormu demek istedin sanırım... subab iticisi yani fincan çatırdamaz ses yapar o sıkıntı deil seri araçlarda olağan bi durum eksantrik milini söker 16 adet itecek takar devam edersin.. bor katkısı bile keser bazı durumlarda o sesi....

oraycım kısılatmaları yazarken lütfen dikkat edelim biraz daha dikkat ...

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırdır abi sorun mu var kısaltmalarda valla üsluba uygun olmayan bi harfler birleştiyse affola isteyerek olmamıştır msn dili gibi yazdım o yüzdendir:)

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-tr-de-tekk-varsa-esi-oda-almanyada/detay

arkadasım bu arabaya bir bak derim fiyat biraz ucmuslar evet ama bir pazarlık yap bence bu aracı gecen sene 14000 tl ye satın aldılar km kadar dogru herseyi sıfır ilk günki gibi duruyor bu aracın bizzat kendim gördüm gecen sene gümrükten cıkarmıslardı bu aracı eğer pazarlıkta birseyer yapabiliyorsan düşün derim.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et