93 doğan slx ;)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi dilekleri için teşekkürler savaş abi t stop alacaktıda bu arabada t stopla aynı paraya geldigi için vazgectik berkayım arac her zaman senin biliyorsun nadir abi kusura bakma anca bu kadar kücük yapabildim resimleri bende farkındayım daha fazla ufak olmadı ömer abi solda ne gibi bir bozukluk gördün acaba cizgisinde mi ışık seni aldatmasın gündüz resimleri yok gece cektik anca bu kadar cıktı :D

Zaten gündüz gözüyle görseydik dedim ya :) gecenin siyahı herşeyi gizler :) ancak sol tarafın çamurluktan itibaren renkte bir yansıma var, ayrıca sol far-sinyal değişmiş gibi, aynanın rengide farklı vs. vs. bana öyle geldi, gündüz resimlerini göreydik, özellikle arka direklerin!

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten gündüz gözüyle görseydik dedim ya :) gecenin siyahı herşeyi gizler :) ancak sol tarafın çamurluktan itibaren renkte bir yansıma var, ayrıca sol far-sinyal değişmiş gibi, aynanın rengide farklı vs. vs. bana öyle geldi, gündüz resimlerini göreydik, özellikle arka direklerin!

Far sinyal değişmiş gibi ama 93 model araba okadar olur at gibi araba maşallah yürüyen aksamda sorun yoksa bunlar nazarı olur

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömer abi ışık seni aldatmasın eger ki kafadan cekilmiş resim için diyorsan onu :D ayrıtten şunda söylim sana farlarda hala tofaş amblemi duruyor paneldeki etiketleri duruyor aracın :D sag ve sol camurluklar dışarıdan işlemli sadece ama degişen yok ;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h9z3j.jpg
[/url][/IMG][/IMG]

;) devam edelim azıcık :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun güle güle kullan turgay severim bu arabalari ..gencligime gittim yine vay be.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...benim eski günlerim geldi aklıma iki sene şahine bindim full modifiyeli bir araçtı hey gidi günler be...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim sağolun demek ki her gencin bir şahin fanatazisi varmış :D