!!!755 88 88!!! Bu numaraya dikkat!!!755 88 88!!!

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet telefonunuza 755 88 88 numaralı telefondan gün içinde aranacağınız ve hediye lira kazanacağınızı söyleyen bir mesaj gelir ve gün içinde bu numaradan sizi araıp turkceell vodofone veya avea müşteri hizmetleri olarak tanıtan biri arar kredi kartı bilgilerinizi isterse SAKIN İTİBAR ETMEYİN bu adamlar binlerce insanı bu konuda dolandırdı bu mağdurlardan biride benim kartımdan haberim olmadan 66 tl para çekilmiş ve benim gibi binlerce insan daha var şirketin adı MOBİLNET aman aman uzak durun

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ayrıca +359 la arayan numarayı açmayın ve 5757 diye bir numara pepsiden hediye kazandınız diye arıyormuş benide çaldırıp kapattılar kontor karşılığğı hediye parayı hesabınıza yatıracaz diyorlarmış dikkatli olalım.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son zamanlarda bu tür dolandırıcılıklar arttı. Dikkatli olun arkadaşlar. Geçen biride beni arayıp hediye kontörlerinizi kazanmak için bu numaraya kontör göndermeniz gerekli falan dedi bilgilerimi istedi saçma sapan isimler verince dalga mı geçiyorsunuz demeye başladı bende evet diyince kapattı telefonu :)

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
Geçenlerde +359 lu bi numara aradı hayırdır inş diyerek açtım
Güsel sesli bi hatun çat pat türkçeyle anladıım kadarıyla yanına gelmek istiyorum ama param yok gibisinden bişiler söledi yanımdada bi polis arkadaşım vardı biraz makara yaptık dedim sen para gönder ben yanına geliyim sonra kapattı telefonun suratıma :)
aman arkadaşlar çevrenizdeki insanlarıda uyarın böle şeylere kanan insanlar tanıyorum

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin tuaf kısmı bu adamlar tl.yükle.com diye bir firma ve turkcell resmi internet sitesinde bu firma ile anlaşmalı olduklarını söylüyor bence bu adamlar turkcell le ortak hatta taşeronu onlarda bu işin içinde ama ben bu adamların peşini bırakmıcam bugün maslak taki şirket binasına gidicem bide yüz yüze görüşelim bu sahtekarlarla

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz şeylere itibar etmeyin, bilgilerinizide vermeyin.

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suç duyurusunda bulunmak lazım geçmiş olsun

Az önce cumhuriyet savcılığına konu ile ilgili suç duyurusunda bulundum ifadem alındı.sonuç= dosya şişli savcılığına sevkedildi savcı dava açılıcak fakat sonuç ne olur bilemem gibi umutsuz bir cümle kurdu nerden baksanız mahkeme 2 yıl sonra olur 2 yılda dava sürer sonuç hiç bişey yani atı alan üsküdarı geçer bugün şunu gördümki bu ülkede ne kanun ne nizam ne otorite kalmış işin en vahim durumu savcılık dönüşü trafik polisi çevirdi neredeyse film camdan ceza yiyodum olanları anlattım sağ olsun oda acıdı halimize ne savcının ne polisin kimseyi suçlamıyorum eminimki hepsi iyi niyetli çalışıyor bunu hissettim ama malesef kanunlar yetersiz bu demokrasi bence bize fazla çünkü bu ülkede demokrasiyi sadece insanların çıkar için kullandıkları bir kalkan böyle paravan şirketlerin sahiplerini bulucaksın yetkililerini sallandırıcaksın taksimde bak bakalım bi daha yapıyolarmı uzun lafın kısası ben gördüm inanamadım savcılıkta değişik yollarla dolandırılan onlarca insan ifade sırasında bekliyor çoğusu bi şey çıkmaz gerek yok beklemeye diyip sineye çekip yırtıp gidiyor ifadelerini işte bu sistem bu düzen malesef böyle gidiyor ismet inönü çok güzel özetlemiş Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur. işte bu ülkede kurtuluş yok çünkü biz namuslular kadar cesur değiliz

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0531 9511072

Bu numaradan 10 dakika önce mesaj geldi "Gold Paketi ile kol saati kazandığınız bize ulaşıp bilgilerinizi veriniz" yazıyor arıyorum şimdi çok güzel bilgi vercem de açmıyorlar.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0531 9511072

Bu numaradan 10 dakika önce mesaj geldi "Gold Paketi ile kol saati kazandığınız bize ulaşıp bilgilerinizi veriniz" yazıyor arıyorum şimdi çok güzel bilgi vercem de açmıyorlar.

bu kol saati bana çok manidar geldi :kop::kop::kop::kop: