73 km deki OPEL ASTRAMIN DİREKSİYONU KİLİTLENDİ

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 73 km deki OPEL ASTRAMIN DİREKSİYONU KİLİTLENDİ

DarthWider link' Alıntı:
Ford daki abiler nerden çamur ataklarını şaşırır coşmuşlar :) bi ara aynasız araç genişliği referans alıp astra ya dar demeye getirmişler, oradan çıkıp triger kayışı çok pahalı muhabbeti yapmışlar oda yetmemiş kol dayamaya kadar detay girmişler en sonunda Astranın çok iyi olduğunu ama bi ford cmax olmadığına karar verip ( cmax ile Astranın ne alakası varsa artık) iyice saçmalayıp birbirlerine girmişler :)

:D :D çok iyi yaa :D

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
cep telefonu örneği gayet yerinde bir örnek.. Ne yazıkki bazı yasalar bizi korurken bazıları da satıcıları koruyor. Orjinal parça değişimnde araç iadesi isteyemiyorsunuz adı üstünde yetkili servs taktığı parçada zaten ilk takılmış gbi olacak.. Cep telefonuna sim kart takıldıktan sonra 2.el  muamelesi görür. Aracta aynı sekilde 7 gun iade diye bişey yok adama sorarlar almadan önce test aracımızı niye sürmedin diye :) mahkemeye taşımak mantıklı ama uğraştıracak.. ֜stelik bu kayıt sadece servis kayıtlarında çıkacak tramerde çıkmayacak değeri düşmeyecek.. Canımızı emanet etme konusuna gelirsek hayatımız 4 tane bijonun ucunda arkadaşlar bilmem farkındamısnz... Tekrar geçmiş olsun

Desene cep telefonu fiyatı kadar ederimiz var 70.000tl. Araç alıp cep telefonu üzerinden karşılaştırma yapamam.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ford forumunda bilmeden sallayanlara çok güldüm. Cosmo donanımda bluetooth standart ama opsiyon demişler.Fordun titanium x ile bir tutmuşlar ama değil. Fordun sensörleri smartla geliyor. Ben bayisine sormuştum 70 bin lira demişti x paketine ama hala ön sensör yoktu yanılmıyorsam.:)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ford forumunda bilmeden sallayanlara çok güldüm. Cosmo donanımda bluetooth standart ama opsiyon demişler.Fordun titanium x ile bir tutmuşlar ama değil. Fordun sensörleri smartla geliyor. Ben bayisine sormuştum 70 bin lira demişti x paketine ama hala ön sensör yoktu yanılmıyorsam.:)
Ford forumunda bir opel ajanı ...  kahka536

erhanabidin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Merhaba,

Cuma günü Opelden aradılar.Değiştirilecek parçanın ellerinde olmadığını yaklaşık bir hafta içerisinde teslim edileceğini söylediler.Bu arada kullanmam için bir araba gönderdiler.Ben de araca artık güvenimin kalmadığını yenisi ile değiştirmek istediğimi söyledim.Onlarla konuşmadan gümrük ve ticaret bakanlığının alo 175 tüketici hattını aramıştım.Tüketici mahkemesine başvurabileceğimi söylediler.Bu iş yoğunluğunda ne buna vaktim ne de sabrım var.Opel servisten arayan arkadaş böyle birşeyle bugüne kadar karşılaşmadığını ancak Opel'in 2 sene garantisinin bu gibi durumlar için olduğunu vs. anlattı.Araba çıksın ondan sonra sizi tekrar bilgilendireceğim.

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle çok geçmiş olsun.Sizin başınıza gelen şeyin benzeri isviçrede bir test sırasında Hyundai i30 sw nin de başına gelmiş,gerçekten bazı parçalar araba yeni dahi olsa sorun çıkarabiliyor,umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.

http://www.youtube.com/embed/ZrPxXLj_7sI?wmode=transparent

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erhanabidin link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba,

Cuma günü Opelden aradılar.Değiştirilecek parçanın ellerinde olmadığını yaklaşık bir hafta içerisinde teslim edileceğini söylediler.Bu arada kullanmam için bir araba gönderdiler.Ben de araca artık güvenimin kalmadığını yenisi ile değiştirmek istediğimi söyledim.Onlarla konuşmadan gümrük ve ticaret bakanlığının alo 175 tüketici hattını aramıştım.Tüketici mahkemesine başvurabileceğimi söylediler.Bu iş yoğunluğunda ne buna vaktim ne de sabrım var.Opel servisten arayan arkadaş böyle birşeyle bugüne kadar karşılaşmadığını ancak Opel'in 2 sene garantisinin bu gibi durumlar için olduğunu vs. anlattı.Araba çıksın ondan sonra sizi tekrar bilgilendireceğim.
Opel Türkiyeyi arayıp telefonla bu durumu açıklayın.Servis değişmeye yanaşmaz.Belki opel adam olur da değiştirir..