70.000 bakım fıyatları

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astram 70.000 e dayandı bakım lazım dedım odaga gıtıım 400 + kdv oha dedım hemen arkasındakı bılgın otoya gıtıım
yaf fılıtresı 5 tl
benzın fılırtesı 8 tl
polen fılıtresı 10 tl
bosch bepformans bujı 4 tırnaklı 28 tl(cıft tırnaklısı 20 tl miş )
4 lıtre yag gm nın 10-40 35 tl
buji harıc hepsı gm malı orjinal
50 tl de tıtız otoya verdım hepsını degiştiler :) 136 mılyona işlem tamam.20 dk arabayı verdıler özel sevıs cok pahalı arkadaşlar ya:eek:aradakı farka bakarmısınız

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bugün bıraktım, 70 bin bakımı normal fiyat 414 lira, yaptıkları bişi de yok. Özele gidicem ben de

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
ceza nın dediği gibi;seninle benim aramda irice bi fark var :)

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğiniz yer olduktan sonra yetkili servise hiç gerek yok. Yetkili servisin tek artısı genel kontrolde arabanın sorunu varmı ona bakıyorlar birde bize mantıksız gelsede bağzı km lerde periyodik olarak değişmesi gereken basit parcaları değiştiriyorlar bağzen o basit parcalar sonradan büyük sorun cıkartıyor.

Bir artısıdasıda arabadan pek anlamıyanlar arabanın sorunları için sanayide tanımadığı yerlere gidince kaçınılmaz kazıklanıyor.

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arıza degılde bakım olunca belı azten degılmı
60.000 de trıger her 10.000 de yag polen benzın hava fılıtre ve yag degışıyo ya servısler bence ucuyo ya alıcaksın mazemelerı bıyerle anlaşıcaksın fıyatı konuşucaksın iş bıtıı :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
iyi bir usta tanıdık bir parçacı yeter opelin yetkili servislerinden yana zaten çok şikayetler var en iyisi sanayi :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın ama 5 tl lık yağ filtresi 8 tl lık benzin filitresi pek randıman vermez en azından hava ve yakıt filitresini orjinal kullanmanızı öneririm

bbarann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hkikaten bu yetkili servisler öle böle geçirmiyo onun için arabann garantisi bitene kadr mecburi yetkili sora özel servise ama güvenilir olsun tabi kazıklanmanın manası yok=))