7'' tabletini a kasa opeline baglamakk isteyen iceri

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseride oyuncak sektorundeyim hal boyle olunca gerekli malzemeler icin gozum hep oyuncaklarda oluyo bugunde tableti nasil baglarim diye dusunurken gozume miknatisli yazi tahtasi carpti icindeki cerceveyi olctum tam tabletin ekrani gorunuyo sanki tablet degilde yol bilgisayari gibi gorunuyo kucuk boyunun cercevesiini kullanabilirsiniz benn yapicam yapinca fotolaari paylasiriim tabi yapilisiinida :) :) :)

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayriyeten buldugum cercevede tam goguste teyb ve teyibin altindaki boslugu dolduruyo

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyibi komple iptal edip tableti kullanmayi dusunuyorum ama tabletin ses cikisi hoparlorleri kaldirmaz ne yapabilirim acaba

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyibi komple iptal edip tableti kullanmayi dusunuyorum ama tabletin ses cikisi hoparlorleri kaldirmaz ne yapabilirim acaba

böyle konuları pek bilmem ama neden kaldırmayacagını anlayamadım.? bende tablet kullanıyorum aracımda aux girişine baglı gayette hos ses falan farketmiyor :)

nkqts.jpg

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde anten sikintisi var teyibi iptal edince otomatik anteni ne yapacam nasil bi duzenek lazim acaba alarma takabilrmiyim kiltleyince kapansin acinca acilsin olurmu

Bilgili Arkadaslaar yardiim ediin bu konu her yerde yapilmaya calisiyor biz orjinal bi sekilde basaralim kayseride bi elekktrikciye sordum tablet bendenn+ 250 istiyo

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybi iptal edince yerine amfi takıp amfiyi aux gibi kullanacaksın,antenlerde bildiğim kadarı ile teypten gelen 12v ile açılıp kapanıyor kontak elektriğine bir röle ile antenide halledersin 250ye ne yapacakmış acaba ?

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybi iptal edince yerine amfi takıp amfiyi aux gibi kullanacaksın,antenlerde bildiğim kadarı ile teypten gelen 12v ile açılıp kapanıyor kontak elektriğine bir röle ile antenide halledersin 250ye ne yapacakmış acaba ?

Usta iste kocaman anfi almak istemiyorum onu alacagima teybi soker torpidoya koyar indan aux kullanirim yanliz hem teyibi aradan cikarip hemde fazla para harcamadan bisiler yapim diyorum acaba mid takiminin anfisii yeterli olurmu bu ise anteni cakmakliga baglasam cakmaklikta kontak acilinca aciliyo tabletin sarjinida ordan alicam olurmu oyle role felan baglayabilecek bi luksum yok tam ayikmiyom

dedemir85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende istiyorum...

Merhaba

Benimde aklımda böyle birşey var eğer yapabilirseniz yöntemini paylaşırsanız bende deneyebilirim.

kolay gelsin.

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana biraZz yardimci. Olan olsa yapacagimda herkez beklemede 1 elin nesi var 2 elin sesi var bosa dememisler yardim lutfen yarin yapaacagim. Ama hala tabletin sesni cikis verecegim bi cihaz. Bulamadim