7 aylık sileceklerim ses yapıyor... Garanti?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 7 aylık sileceklerim ses yapıyor... Garanti?

Bilmem kaç yıldır otomobil dergileri okuduğumdan bu aleti biliyordum, yurtdışında daha bilindik birşey.

Sileceğin pürüzlü hale gelmiş, sertleşmiş ve cama tam temas edemeyen bozuk yüzeyinden ince bir kat alıp alt kısmından pürüzsüz bir kısım ortaya çıkarıyor ve sileceği direkt çöpe atmadan önce bir süre daha iş görür hale getiriyor, tıpkı pasta ile eski yüzeyi alınan boyanın canlanması misali.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bıçak mı zımpara türü gibi birşey mi bu 032questn

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Bıçak mı zımpara türü gibi birşey mi bu 032questn

bi çeşit zımpara

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaw aynı durum sabah sabah delirtti beni arabada yağmur sensörü var ama açamıyorum yok böyle bi araç  31agryyy

Yağmurlarda başladı delirtiyor beni bu ses ! Sabah sabah az kaldı kıracaktım silecek kolunu bu kadarmı adi bişey olur yaw. 3 kuruşluk malzeme iyisini taksalar ne olurdu ? Araçtan soğutur bu ses adamı !!

Siecek önerilerinizi bekliyorum !  walll

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracim 2011 model, ses vardi. Silecekleri ve cami camsilmetik ile sildim. Sonra cama basit bir yagmur kaydirici (Automax) uyguladim.Su anki ses rahatsiz edici seviyede degil.

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benım aracda 4 ay sonra otmeye başladı ilk 1 aylık sürecde garantısı varmıs servis 240 tl ıstedı değiştirmeye bende muz silecek aldım bosh'dan cokda memnunum ...

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ßeta® link' Alıntı:
Benım aracda 4 ay sonra otmeye başladı ilk 1 aylık sürecde garantısı varmıs servis 240 tl ıstedı değiştirmeye bende muz silecek aldım bosh'dan cokda memnunum ...
Ankara'da nerden aldiniz fiyat ve marka konusunda yardımcı olabilir mısınız muz silecekler bizim araçlara uyuyor mü yoksa silecek kolumu değişiyor

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4942.0

Sitemizde var olan bir konuydu bu zaten verdiğim adresten bilgi alabılırsınız  Ankara Opandan fiyat almıştım bence sadece silecekleri alın zaten tırnak tutuyor çıkarıp yenısını takın egerkı bı ayar sorunu olursa  servıs ucretsız yapar herhalde onada işcilik ucretı talep etmezler sanırım bende bır sorun olmadı taktıgımda o kadar gurultulu calısıyordukı basıma agrı gırıyorduyagmurda tamamen etkılı olmuyordu  taraklı bır sekılde sılıp moral bozuyordu...

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silecek kullanıldığı yere gore süresi değişir. Zaten ömrü 1 senedir. Bir yaz bir kıs gördü mu biter. Swfnin silecekleri cok guzel. Clioda swf kullanıyorum. Astradaki de ömrünü doldurursa yine swf alırım. BMW ve audide swf kullanıyor diye biliyorum. Sessiz çalışan yumuşak yapıda bir silecek. Tavsiye ederim. Otostart.com da uygun fiyatli olabiliyor.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Silecek kullanıldığı yere gore süresi değişir. Zaten ömrü 1 senedir. Bir yaz bir kıs gördü mu biter. Swfnin silecekleri cok guzel. Clioda swf kullanıyorum. Astradaki de ömrünü doldurursa yine swf alırım. BMW ve audide swf kullanıyor diye biliyorum. Sessiz çalışan yumuşak yapıda bir silecek. Tavsiye ederim. Otostart.com da uygun fiyatli olabiliyor.

Nasıl 1 sene olurmu ? Eski vectramda 6 sene dokunmadım bile hatasız çalıştı aklıma bile gelmedi silecek varmı yokmu bu araç daha 7 aylık araç ses olması çok saçma sapan bişiy !!!  kızgınkırbac