61 EL 777 güncel resimler sizlerle....

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan bagaj hos olmus gibi duruyor burdan tabi birde sesi dinlemek lazım. arkadaşlar bendende bir itiraf. ben bu aracı gerçekte gördüm vede binmek nasip oldu. ama emin olunki şuan trabzonda bulunan bu tarz tek corsa. vede ne zaman birileri bu aracı görse offff corsaya bak beeee adam ne güzel yapmıs diyorlar. buna da bizzat sahit oldum ben :D bu arada dediğiniz gibi panjur eksik ama serkanın ilk işinin panjuru değiştirmek oldugunu düşünüyorum ki zaten hakan abiyede sorup duruyordu panjuru :D hadi bakalım... MASAALLAH!

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irenç;)

hayır olm benim jantlarıma laf ediyosun seninkiler irençlik ötesi
eskiler daha güzeldi:D

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize teşekkürler eksiklerimin sizde farkındasınız yakın zamanda onlarıda halledicem inşallah

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan bagaj hos olmus gibi duruyor burdan tabi birde sesi dinlemek lazım. arkadaşlar bendende bir itiraf. ben bu aracı gerçekte gördüm vede binmek nasip oldu. ama emin olunki şuan trabzonda bulunan bu tarz tek corsa. vede ne zaman birileri bu aracı görse offff corsaya bak beeee adam ne güzel yapmıs diyorlar. buna da bizzat sahit oldum ben :D bu arada dediğiniz gibi panjur eksik ama serkanın ilk işinin panjuru değiştirmek oldugunu düşünüyorum ki zaten hakan abiyede sorup duruyordu panjuru :D hadi bakalım... MASAALLAH!
bahadırcım çok teşekkür ederim kardeşim yorumların için trabzona geldiğimde görüselim tavlada dişini çekmem lazım
:)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Canım kardeşim benim ,bide beni işe al abla diosun...Oho alsak işe; afillee gelip kim ağa kim maraba belli olmayacakk..Hale bakk;)..Maşallah çok havalı olmuş , Allah kaza bela vermesin..""