50TLlik masraf için gittim 1000tl masraf çıkarttılar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende bu ustacıklar yüzünden kendi kablomu aldım.Ayarımı da kendim yapıyorum. Adamlar yol ayarı bile yapmıyor. Kalibrasyon yapıp yolluyor.

En güzeli de zaten kendi işini kendin yapmak. En azından ne iş yaptığını bilirsin adamların derdi sadece para gelsin müşteri gitsin o kadar. Eskiden müşteri velinimet denir idi. Ama şu da var internet alemini seviyorum ben kötü iş yapan adamlar burada teşhir edildiği zaman emin oldun bir o kadar işi kesiliyor.

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli de zaten kendi işini kendin yapmak. En azından ne iş yaptığını bilirsin adamların derdi sadece para gelsin müşteri gitsin o kadar. Eskiden müşteri velinimet denir idi. Ama şu da var internet alemini seviyorum ben kötü iş yapan adamlar burada teşhir edildiği zaman emin oldun bir o kadar işi kesiliyor.

Bu ustacıkları o kadar uyuz oluyorum ki anlatamam. Lpg taktiran adam zaten ekonomi istiyor demektir. Zaten paramız olsa bineriz benzinle. Önceden bakımdan bakıma sanayiye giderdim. Lpg taktirdim ayda bir kez gider oldum. Ayda bir gün lpg ciye ayırıyordum. Onlar yüzünden neyin nasıl yapıldığını öğrendim. Doğru düzgün montajı ayarlattum. Sonra da kablomu aldım. Adam akıllı ayarımi yaptım. Şimdi çok şükür gitmeme gerek yok. Burdan arkadaşlar lpg ile ilgili bir sorunu olunca hemen cevap verip yardım etmek istiyorum. Yeter ki böyle adilik yapan insanlar ekmek yemesin diye. Hakkıyla yapanlara helal olsun

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg kitlerine teknik verileri vardır. Ustacıkla bir kere açıp bakmıyor. Örnek veriyorum lovato obd 2 li kit için 1400cc 100 beygir araca 2.0 nozul tak. Regülatör basıncını 1.0 bar yap. Gaz enjektör süresi rolantide 4.5 ms ile 6ms arasında olsin gibi. Bu şekilde yapıp verirsen müşteriye sorun yaşamazsin.
Adam benim regülatör basıncını 1.40 civarında yaptığı için 2 kere ses geliyor diye regülatör değiştirdim. Sorunu da ben çözdüm bu arada. Nozullari büyüt diyorum arabaya yetmiyor rolenti de yüksek duruyor gaz ms leri diyorum. Yok abi öyle çok yakar diyor. En sonun da teknik verileri bulup dediğim gibi yaptırdım elamana. Teknik verileri kendi de okumuş olsa ben hiç gitmeyecektim yanına ve biri lpg taktırmak istese direk referans olacaktım. Böyle yaparak büyüdüklerini sanıyorlar

hakan3419

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşhir ediyorum...

bana bu teşhisi koyup ücretsiz yapılacak iş için 1000tl (bin tl) isteyen "ustacıklar" İkitelli Bağcılar Güngüren Sanayi sitesinde Lastik Parkında yanında yer alan Prins bayiliğini yapan ustacıklarıdır!! Burdan ayrıca aynı sitedeki Yeşil Otogaz daki arkadaşlara da teşekkürü borç bilirim. Lütfen yetkili servisten başkasına gitmeyin.. başınıza iş almayın..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Onlar Sanayi esnafı olmuş , Ustacık bile denmez ...