5 Temmuz Opelim.net 5 yaşında Bolu Abant Buluşması

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 kişi bile olsa Abant'a gidilecek.. Ben çok alışığım son gün kopmalarına,bunda bizim hatamız var ama bu forumda olduğum sürece Abant'a her sene gideceğim..

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Listeye adımı eklemiyorum ama 5 temmuz da hastamızla ilgili ciddi bir durum söz konusu olmaz ise geliyorum..Abijim(dragon) saygılaarrr;)"
seni ve diğer arkadaşlarımızı görmeyi çok istiyoruz, inşallah hastanız biraz olsun rahatlar ve görüşme imkanımız olur.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet tel tel dökülmeye başladı.yavuz , yeliz hiç uğraşmmayın bence yazık harcadığınız zamana ve emeğe insanlar organizasyon diye bas bas bağırıyorlar sizler zamanınızı belki eşine çocuğuna veya diğer yakınlarına ayırman gereken zamanı bu işler için harcıyorsunuz ama karşılığında verilen değer ve yapılan bu hareket hiç hoş değil ha tarih mutlaka birlerine uymuyordur ona bir şey demiyorum.birileri çıkıyor ee bu tarih hiç uygun değil tarihden dolayı katılım az diyor bakıyorsun eski tarihde uymamış ki adama laf olsun torba dolsun diye konuşuluyor.listeye bakıyırum.yönetimden yavuz ve yeliz (?) hariç kimse yok istanbuldan yönetim kendisi gelmeyince üye niye gelsin ki

durum böyle burdan bakınca açıkcası şu listeye bakınca gelmem için bir sebebte neredeyse kalmadı tadım kaçtı
Abi adamlara 80 kişilik et aldırdım.Fazlası olur eksiği olmaz dedim.Kendi kendine tavır takınan arkadaşlar var,gizli faaliyet yürüten kötü nyetli bir kaç kişi olduğu bariz belli ama umrumda değil,yapanların kendi karakterleriyle ilgili sorunları.. CEBİMDEN 100 ödemem 1.000tl öderim ama ben organizasyonu yaparım! ADAMIMIDA TANIMIŞ OLURUM!!

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi adamlara 80 kişilik et aldırdım.Fazlası olur eksiği olmaz dedim.Kendi kendine tavır takınan arkadaşlar var,gizli faaliyet yürüten kötü nyetli bir kaç kişi olduğu bariz belli ama umrumda değil,yapanların kendi karakterleriyle ilgili sorunları.. CEBİMDEN 100 ödemem 1.000tl öderim ama ben organizasyonu yaparım! ADAMIMIDA TANIMIŞ OLURUM!!

yavuz abi hiçbir art niyet söz konusu değil sanırım taş bu tarafa geldi.. ya ankara kadrosu tam tekmil orda olcak dedim yada ben yokum.. kötü bir niyet olsa ankaraya gel beraber gidelim abi demem..

siteden bu sitenin arkadaşlık, güven ortamının kaybolmaması için mücadele ederken, ehliyetsiz elemanlar araç kullanıp burda anlatmasın derken banlanmış olsakta " ki bence haksız yere " burdayız, emek vermeye paylaşım yapmaya çalışıyoruz, fakat görünüyorki emek verenler değil herzaman kankalar önplanda.. bu buluşmayada kankalardan biri yok derde diğerleride gitmezse hiç şaşırmıycam..

fakat burdaki olay bu değil.. ben söylüyorumda söyledimde 1 kişi dahi eksilirse ben yokum.. millet yuvarlak kelimeler kuruyor kem küm ediyor.. site başkanına soruyorum o bile bilmiyor.. moderatör seçtiği adam sayfada dalga geçiyor.. HK başkan millet gelsin diye çabalarken "Herkes Kendi Adına Konuşsun Deniyor" Ya tüm ankara ekibi yada ben yokum o kadar..

bak abi TANI ADAM OLANLARI..

mert0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadanızdayız:D:D

img4353qfo.jpg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41637

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz abi hiçbir art niyet söz konusu değil sanırım taş bu tarafa geldi.. ya ankara kadrosu tam tekmil orda olcak dedim yada ben yokum.. kötü bir niyet olsa ankaraya gel beraber gidelim abi demem..

siteden bu sitenin arkadaşlık, güven ortamının kaybolmaması için mücadele ederken, ehliyetsiz elemanlar araç kullanıp burda anlatmasın derken banlanmış olsakta " ki bence haksız yere " burdayız, emek vermeye paylaşım yapmaya çalışıyoruz, fakat görünüyorki emek verenler değil herzaman kankalar önplanda.. bu buluşmayada kankalardan biri yok derde diğerleride gitmezse hiç şaşırmıycam..

fakat burdaki olay bu değil.. ben söylüyorumda söyledimde 1 kişi dahi eksilirse ben yokum.. millet yuvarlak kelimeler kuruyor kem küm ediyor.. site başkanına soruyorum o bile bilmiyor.. moderatör seçtiği adam sayfada dalga geçiyor.. HK başkan millet gelsin diye çabalarken "Herkes Kendi Adına Konuşsun Deniyor" Ya tüm ankara ekibi yada ben yokum o kadar..

sevgili ibrahim kardeşim rahmetli olan fenerli güzel oğlum emirhan ın sana küçük bir hediyesi olacaktı abantta

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim sen niye alındın kardeşim? Sen aklımdan bile geçmedin.Kaldı ki ben GELECEKSİN İBRAHİM dersem geleceksin kardeşim! ve geliyorsun O KADAR ;)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel özetlemişsin...