5 li koltuk minderi fiyat ve öneriler

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin dantellik tarafını geciyorum halen daha konuya cevap alamadım ama verilen cevaplardan mantık yürütüyorum demekki türkiyede satan veya ilk getiren bu adam cıkan sonuc öyle gösteriyor nettende aradım ama hep tekli olanları var sizden istediğim aranızda bu minderleri daha önce gördünüz mü ???
bu cevaplardan çıkacak tek yorum;

senin o arkadaş tek getiren olabilir ama türkiyede bunu satabilen var mıdır orası meçhul :) ya da herhangi bir ülkede, belki pakistan afganistan zimbabwe falan oralarda gidebilir.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buyur abi seç beğen her tür sebze meyve :)
karpuz biraz dandik burda gerçi ama muz iyiymiş :D:D

3048480480_e576b3e54a.jpg

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Bu Dantellerı Tabir Yerındeyse Odamdakı Hıc Bır Elektronık Esya , Masa , Sandalye'ye Koymam Kaldıkı Arabama Koyayım :D:D

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşın dediğine göre "şuan telde" oto aksesuarcılar toptan istiyormuş ama bizimki vermiyormuş + 1 yıldan beri getirdiğini ve bunlarında 2 parti malları olduğunu ( bir parti mal 15/20 bin adetten oluşuyor) hatta 3 çeşidi varmış biri bu biri komple deri ve biride şişebilen ısıtmalı olabilen iki çeşit daha varmış
diğer iki modeline sabah hiç bakmamıştım yarın onlarada bakarım artık

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu bir yerde zevkler ve renkler konusuna giriyor, yorum istediğin için yazarsak hiçte iç açıcı değil alacağın ürünün genel manada bir albenisi olmalı, bu yok olmadığı gibi yapılan yorumlardanda anlaşılacağı gibi uygunluğuda yok.Dahası zevkine kalmış.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 lıraya arabaya koltuk kılıfı al kesinlikle daha ıyı durur. adım gıbı emınım. hemde artık koltuk kılıfları genelı araç modeline gore 1 e 1 oturuyor. bundan kat be kat ıyıdır.