5 cm coil-ex yay

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabam için 5cm coil ex yay takımı aldım ve kısa süre kullandıktan sonra çıkarmak zorunda kaldım (Yere yakınlık sebebiyle eşim aracı kullanmakta zorlandı :mad: ) Acaba bu yayları satsak ne kadar eder?Ben lastik jant ile birlikte aldığım için net fiyatı bilmiyorum ama 320Tl fiyat verilmişti.Düşünen arkadaşlar olursa herkesin işi görülsün derim...

20150215_142223-1.jpg

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
O yaylar on para etmez. İnşaat demirlerine itibar etmeyiniz.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğukan sen bu aralar cok değişik cevaplar vermeye basladın konulara :D hoş gerçi haklılık payın var demek istediginde...abi yay işinde para eden ve hakkettigini karşılayan 3 marka var..eibach vogtland h&r...bunların dışındakiler aynı kalite..yaylarınızın sıfırı 200 lira civarı..100-150 arası veren olursa verin gitsin..hediyede edilebilir :)

ama fotodaki güzellik bozulmasın derim :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın ama bu tür kalitesiz yaylar ile para kazanmaya çalışmayın ihtiyacı olan birisine hayır için verin. Bunun yanında tekrardan almayı düşünüyorsanız satıcıların iddia ettiği yalanlara ve uygun fiyatına kanmayınız. Ben bu tür marka yayların uzun vadede kırıldığına dahi şahit oldum. Bu tür parçaların belli bir üretim kalitesi vardır. Bu tür kalitesiz ürünler bu kaliteyi veremediği gibi sürüş güvenliğini tehlikeye atar. Yayları preslemeyi ve kesmeyi saymıyorum bile... Yay işine tekrar girecek olursanız piyasada kalitesi kanıtlanmış pahalı parçalara yönelin.

Son düzenleme: