4x4 yardım

turkuaz01_05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: 1997 model opel frontera 2,0 i lpg li aracımızın arazi vitesine taktıgımız zaman garip sesler geliyo cat cat gibi bu son zamanlar olmaya basladı yardımcı olabilecek ustatlara ihtiyacımız var yardımlarınızı bekliyorum bu ses ne olabilir insallah masraf acmaz basımıza :help:

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Özer abi normal arazide değilken sadece ön çekermi devrede eğer öyleyse araziye aldıktan sonra arka devreye giriyorsa şaft ı kontrol ettir derim ben...saygılar...

turkuaz01_05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Özer abi normal arazide değilken sadece ön çekermi devrede eğer öyleyse araziye aldıktan sonra arka devreye giriyorsa şaft ı kontrol ettir derim ben...saygılar...
sagolasın kardesım yenı aldık bu aracı macera olsun dıye basımıza bela aldık galiba araziye takmayınca normal on ceker ses araziye takınca geliyo zaten serviste saft diyo bakıcaz bakalım

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yagına baktırdınmı?

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
yağına baktırt ve zaman geçmeden iyi bir servise götürüp kontrol ettirin daha büyük sorunlar çıkarabilir

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
defransıyel degıl arazı sanzumanının yagına

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunun kaynağı, ön tekerde jantlarda takılan poyra kilitlerinin arıza yapmış olmasıdır. onları kontrol ettir. değişmesi gerekiyorsa orjinali ile değişme manuel kilit al daha sağlam oluyolar. sahibinden.comda var birinin elinde 480 TL civarı istiyor. bende de frontera 2.2i var yakında gidip ustalık belgesi alıcam direk :D