4500 devirde elektrik kesme

denizhan_1983@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar vectra97 cd 2.0 aracımda sorun vardı bilgisayara bağlattım sadece abs gözüktü ama aracım 4500 devirde elektrik kestiğini fark ettim normal devirdede sanki gaz yemiyo gbi ama ustaya eksantrik mil sensöründen olabilirmi dedim alakası yok tesisatta var senin dedi bende olsun yinede değiştirelim eksantrik mil sensörünü dedim değiştirmedi bosa değişir dedi ben olsun giden para olsun dedim ama yinede değiştirmedi triger sökülecek falan dedi yaptıramadan geri geldim sizce sorun nerede başına böyle bir durum gelen varsa yardımcı olabilirmi

ugrmhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir durum geldi başıma fakat aralıklı yapıyordu bobin değiştiğinde sorun çözüldü tesisat vs açılmadan denemenizi öneririm

Bu arada bu önerim hem benzin hem tüpte yapıyorsa geçerlidir.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

denizhan_1983@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ustam aralıklı yapıyo 4500 deviri geçmediğinde motor lambası yanıyo gaz yememeyde motor lambası yanmadanda yapıyo

ugrmhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ustam aralıklı yapıyo 4500 deviri geçmediğinde motor lambası yanıyo gaz yememeyde motor lambası yanmadanda yapıyo
Muhtemelen bobindir hocam değilse buji deneyin bir aracı yazmamışsınız buji kablosu varsa kablolardan da olabilir ateşleme sorunu gibi duruyor bu 3 ihtimalden birisi gibi

ugrmhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulunduğunuz bölge hakkında bilgim yok fakat ankara veya istanbuldaysanız bobin alıp denemenizi öneririm denetiyor bazı yerler