406 coupe

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu günler işe giderken -antalyayı bilenler için kemer çıkışında- vw alvin'de gri bir 406 coupe dikkatimi çekiyor. Çok sık göremediğim bi araba ve gel al beni diyor bana resmen :D
406qf0.jpg

406arkazc0.jpg

406icab0.jpg

Dod'un sayfasından baktım ; 2,2 motor 2002 model 77,000 km de imiş. Fiyat olarakta 28,000 ytl yazmışlar.
Gidip takas yapma gibi bir çılgınlıkta bulunsam nasıl olur acaba ? :D
Bu araçlardan kullanan, bilen varmı ?
pininfarina tasarımı sanırım bu, iç resiminde öyle yazıyor gibi.
ilan linki veremiyorum. www.dod.com.tr den alvin şubesinden bakabilirsiniz.

-Bu başlığı açmamda bugün bir tanıdığımı arabamla giderken gördüğümde "bu araba seni 40 yaş yaşlandırmış" demesinin etkisi varmıdır, yokmudur bilemem :p

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde çok hoşuma gidiyor tek kapı 406 lar. Aracın artısını eksisini bilmiyorum hiç kullanmadım. Fakat keyifli ve sağlam bir araç gibi duruyor.Birazdan peugeot'nun arabaları tenekeden v.s yorumlar olur mutlaka:) Km-model-fiyat üçlüsü bana normal geldi. Eğer evli değilsen vectrayı satıp bu araca binmek gençlik aşısı gibi bişey olur bence:)

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
ewet.... çok güzel bi araba...
ben 406 coupe ye bindim... müthiş bişi... araba süper kaçıyo bence kaçırma derim...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dod 101 nokta kontrolü yapıyor bildiğim kadarıyla, ordan alrız bilgisini. Araçta muhtemelen yetkili servis aracıdır ( satıldığı galerinin yanında pejo bayisi var :D ) Tamamen keyif aracı dediğin gibi
yeni nesli 307 dışında pek bilmiyorum ama 406'ya teneke diyecek biri zor çıkar sanırım.. ki çıksada çokta önemli değil yani :)
Pazartesi arabayı alıp, çarşamba günü vectra için anlaştığım ve vectrayı montaja bekleyen servise vectra gitti bu geldi demek var aslında ama...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dod 101 nokta kontrolü yapıyor bildiğim kadarıyla, ordan alrız bilgisini. Araçta muhtemelen yetkili servis aracıdır ( satıldığı galerinin yanında pejo bayisi var :D ) Tamamen keyif aracı dediğin gibi
yeni nesli 307 dışında pek bilmiyorum ama 406'ya teneke diyecek biri zor çıkar sanırım.. ki çıksada çokta önemli değil yani :)
Pazartesi arabayı alıp, çarşamba günü vectra için anlaştığım ve vectrayı montaja bekleyen servise vectra gitti bu geldi demek var aslında ama...

Sen bu işi bir düşün. çoluk çocuk yokken coupe'ye binmeyeceksinde bir daha ne zaman bineceksin:) Şaka bir yana bence güzel bir takas olur:good:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)
Ramazanda niyetli olunca yemek yerine bunun gibi arabalara saldırıyoruz :D

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapısal olarak muhteşem bir araba. zamanında rakipleri olan mercedes clk ve volvo c70'i bir çok testde yediğini gördüm.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam akşam başıma iş alıyorum ama hayırlısı :)
Araç zaten hoşuma gidiyordu testini okuyunca daha bi çekici geldi.esp falan olduğunu bilmiyordum. pazartesi en azından bir deneme sürüşü yap almasan bile içinde kalmasın:)