4 EYLÜL Adana-Mersin İftar Buluşması

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adana mersin pek bir zayıfkalmıs bu konuda arkadaslar bence biraz daha gayret edilmeli
gayretten kastınız ? mekanı gördük inceledik en uygun yeri bulmak için uğraştık, tarsus gibi bi yer dedikki adanadakinede mersindekinede aynı uzaklıkta olsun başka ne oılabilir mesela örnek verirsen bizede fikir olur

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar'ın söylediğini yanlış anlama Gökhan..onun demek istediği bizim serzenişte bulunduğumuz kişiler...yani o da bizim gibi düşünüyor..

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizler ankarada bu katılımlarla cok güzel ve kalıcı dostluklar edindik sizleride öyle görmek isteriz bir aile gibi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizler ankarada bu katılımlarla cok güzel ve kalıcı dostluklar edindik sizleride öyle görmek isteriz bir aile gibi
hayır serdarcığım cümlemimi yanlış kurdum anlayamadım ben sana bişey demiyorum sadece bir fikrin varsa söyle inan başka bişey gelmiyor aklımıza dün mekana yakın bir yerdeydim reklam yapar gibi mekana gidip resimlerini çekmekte işime gelmedi açıkçası başka bi önerin varsa söyle bizde o gelirim gelirim diyenleri getirmek için kullanalım onu söyledim yoksa tabiki seninde yardımcı olmak istediğini anladım.

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya Serdar nasıl bişey biliyor musun ...?? herkes işte tarih belirleyin gelelim yer belirleyin gelelim bilmem ne diyip durdular..gittim yeri belirledim Gökhanla ortaklaşa yaptık yani organizasyonu..hani nerde bu kadar söylenen insanlar !!buna sinirleniyoruz biz de canım yaaa :mad:

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında burda sizler gerekeni yapmıssınız gerisi biraz adana ve mersindeki arkadasların duyarlılıgına kalıyor sizin bu emeklerinizi boşa cıkarmamaları gerek sadece hadi bir gayret mersin ve adana diyorum ayrıca mersine gelip gidiyorum birdahaki gelmemede sizleri tanımak isterim.