4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 4. Ankara Buluşması

Jlozde link' Alıntı:
Aslında çok eğlenceli olur. Yol başında herkes yol bilgisayarını sıfırlar en çok yakan en az yakanları seçeriz :) Zaten vardıktan sonrası tam bir eğlence abantı kapatırız 30 araba gidebilirsek

Can o zaman bazılarının gelmesi akşamı bulur az yakacağım diye 70'le gelirler artık  :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Can o zaman bazılarının gelmesi akşamı bulur az yakacağım diye 70'le gelirler artık  :)

Abi o alışkanlığı peş peşe gelen cezadan sonra kazandım ben ya  :) fena da olmadı tasarruf sağlıyor ama her zaman gidilmiyor tabii  :D

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Aslında çok eğlenceli olur. Yol başında herkes yol bilgisayarını sıfırlar en çok yakan en az yakanları seçeriz :) Zaten vardıktan sonrası tam bir eğlence abantı kapatırız 30 araba gidebilirsek
30 değil 35 araç olacak gerekirse rekoru kırmak için sağdan soldan binek tipi reno buluruz  :D :D
Nisan mayıs da olabilir bence gayet güzel olur 1 gece iki gün olacak konvoy halinde geri döncez.  045thumbsup

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
30 değil 35 araç olacak gerekirse rekoru kırmak için sağdan soldan binek tipi reno buluruz  :D :D
Nisan mayıs da olabilir bence gayet güzel olur 1 gece iki gün olacak konvoy halinde geri döncez.  045thumbsup
Ahmet gerekırse ben tır la gelırım benım tır nasıl olsa 5 araçlık nıyetıne sayarız olamzmı  dancee

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ben de Bolu organizasyonunun Nisan ayında olmasından yanayım.
Nisan a kadar da havanın güzel olduğu h.sonları gene buluşmalar yapabiliriz Ankara'da.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zeybek35 link' Alıntı:
Evet ben de Bolu organizasyonunun Nisan ayında olmasından yanayım.
Nisan a kadar da havanın güzel olduğu h.sonları gene buluşmalar yapabiliriz Ankara'da.
bende katılıyorum bu fikre special_Yeah

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
Ahmet gerekırse ben tır la gelırım benım tır nasıl olsa 5 araçlık nıyetıne sayarız olamzmı  dancee
Olur abi olur elbette hatta tırın üzerine de 3-5 araç yükle mümkünse çok güzel bir forum hizmeti olur  m34444 m34444

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanki Ankara da rekor kırıldı da Bolu ya uzuyoruz! Eğer ankara da planınız varsa bende varım ayın 30 unda oradayım.

appleman1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir gece kalmalı haftasonu organizasyonu yapılır ve hem gezi eğlence hemde araçlara bişeyler yapabileceğimiz bir ortam sağlanırsa bence süper olur.malzemeleri aldığım halde sağlık probleminden dolayı bu buluşmaya katılamadım.