3M Lens Renewal Kit ile far temizliği

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşına söyle ya bizede getittirsin yada elindekileri almaya geliyoz. :):):)
şaka bi yana bizim içinde getittirme şansın yokmu??

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla mükemmel olmuş aynı sıkıntı bende de var. Getirtme şansın var ise bende talibim.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar acele etmeyin bir firmayla anlaşıyorum Türkiyede bulamadığınız bir çok ürünü ucuza alacaz

ticari değildir. sitedeki arkadaşlar objektif olarak her seyi görecek ve işleri görülecek...

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerikadan ebay yoluyla getirte bilirsiniz ama arkadaşlar kargo ücreti ürünün ücretini geçiyor.ürün 16 dolar iken kargo ücreti 34 dolar gibi bir rakam yapıyor.dolayısıyle ürün size kapınıza teslim 50 dolara mal oluyor ki buda 75-80 TL gibi bi rakam ediyor.Ben bir akrabama getirtim.Kargo ödemedim.O yüzden 16 dolara aldım.Bu şekilde alabilirseniz çok avantajlı olur. ürün bu sorunun kesin çözümü.Uygulama bittikten sonra gözlerinize inanamıyorsunuz.Şiddetle tavsiyemdir.

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaradaki arkadaşlar için şaşmaz da "2002 stop" ptt nin karşı sokağında kalıyor iç ve dış temizliğini beraberinde yapıyorlar benim farlar hem dış hem iç lekeliydi birde alt ayaklarıda kırılmıştı onlarıda onardılar toplamda 70 tl ödedim. Gayet ekonomik ve şık oldu sıfır gibi duruyor yoksa yenilerini almak durumunda kalacaktım.

Bu kitleri alıp uğraştığınıza değmediğini göreceksiniz bende magirus olayına çok takmıştım içi kirli olunca dışı temizlesen ne ala..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünlerden ziyade sonuçla ilgili fotoları görsek daha iyi olurdu..

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaradaki arkadaşlar için şaşmaz da "2002 stop" ptt nin karşı sokağında kalıyor iç ve dış temizliğini beraberinde yapıyorlar benim farlar hem dış hem iç lekeliydi birde alt ayaklarıda kırılmıştı onlarıda onardılar toplamda 70 tl ödedim. Gayet ekonomik ve şık oldu sıfır gibi duruyor yoksa yenilerini almak durumunda kalacaktım.

Bu kitleri alıp uğraştığınıza değmediğini göreceksiniz bende magirus olayına çok takmıştım içi kirli olunca dışı temizlesen ne ala..

Önemli olan farları temizleyip daha sonra onlara bakıp, vay be ne güzel iş çıkardım diye bilmek.bu işin zevki orda.....Farları içi temiz sadece dışı oksitlendiği için sararıyor, içide kirli gibi görünüyor.Boşuna farlarınızın içini açtırmayın , izolasyonunu bozmayın.

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan farları temizleyip daha sonra onlara bakıp, vay be ne güzel iş çıkardım diye bilmek.bu işin zevki orda.....Farları içi temiz sadece dışı oksitlendiği için sararıyor, içide kirli gibi görünüyor.Boşuna farlarınızın içini açtırmayın , izolasyonunu bozmayın.

Farların içide haşat durumdaydı lambaların arka toz kapakları eksik olmasından sanırım içi kir kaplamıştı kapak açmadan yapıldı ilaçlı dedikleri bir leğen su içine yatırılarak 2 saat bekletildi daha sonra ön camlarda küçük pasta cila yapılan makine ile zımparalandı sonrada cila atıldı işlemi gözlemledim gayet hoş..