3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

harunhoca link' Alıntı:
Aracında gördüm malzemeyi bülent kardeşim, iyi de bir şeye benziyor, hortalatarak iyi mi yaptım bilmem, neticede para çıktı cebinden  kahka536. Ben hala navi (necvox) konusunda kararsızım. Gerek ürün gerekse fiyat konusunda ikna olamadım. sanırım başka bir bahara kalacak.

Harun Hocam necvox taktır, pişman olmazsın ;)

acun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

wave61 link' Alıntı:
hocam sıralıyorum
- bire bir uyuyor araca kesinlikle milim boşluk yok benim araçta serviste satılanlarda var ama !
- Koku nun k sı yok bakın burun dayayarak kokladığım halde sıfır koku ile gelmişti çok şaşırmıştım
- Malzeme yumuşak ve kaliteli üzerinize koyduğunuz  şeyler kaymıyor bagajda oradan oraya
- Kaliteli ve yumuşak malzeme şu ana kadar deformasyon yok .. Zaten bagaj havuzu hocam bu yani ne yaparsan  kırılmaz bir malzeme çok esnek...
-֜zerinde çocuk arabası hep bagajda benim misal arabanın demir ve sert plastik kısımları o kadar sürtmesine rağmen ufak tefek iz yapmış havuzda çok önemisz benim için.. Ben pişman olmayacağınızı düşünüyorum...
- Servis aracı ilk aldığımda  bunun sert plastiğini 120 TL ye indirim li verelim , size özel dediler bunun yanında o ürün 20 lira etmez bence çünkü sert plastik ve boşluk var bagajda onda ...
- ֜ründe bunun aynısı bendeki bakınız arkadaş da oradan almış zamanında ve fiyat hala aynı ! http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7100.0

iyi akşamlar siteye baktım bagaj havuzu için yalnız uyarı vermişler. opel astra cosmolar bagaj iki katlı diye. bagaj havuzu en alt bölmeye göre yapılmıştır diye
sıkıntı olurmu acaba*?