35 AT 5794 (senturk35-Corsa) v2

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka cam konusunda seninle aynı fikirdeyim.olmamış ama diğer taraflar gayet iyi.hatta arka kapılar yerine ön kapı altına yapsan daha mı iyi olur?ama yine de çok güzel..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka cam konusunda seninle aynı fikirdeyim.olmamış ama diğer taraflar gayet iyi.hatta arka kapılar yerine ön kapı altına yapsan daha mı iyi olur?ama yine de çok güzel..

İlk bende ön kapı altını düşünmüştüm. Photoshopta denemede yaptım pek hoşuma gitmedi diyebilirim. Aslında 3k corsalarda arkada çok daha iyi durduğunu söyleyebilirim.

Resimlerin çekilme açısı kötü olduğu için çok iyi durmuyor gibi gözüksede canlısı çok iyi. Ben fotoğraf çekmeyi ne zaman öğreneceğim bakalım :rolleyes:

öndeki ve arkadaki yazı piyangodan çıktı reklamcı arkadaşımdan 2 tane siyah istemiştim oda 1 kırmızı 1 beyazda basmış ve bende deneme amaçlı yapıştırdım öndeki iyi oldu gibi fakat arkadaki dediğim gibi iyi olmadı.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
çok tatlı soft güzel işler yapılmış araçta arka camdaki yazı olayına bende katılıyorum. onun haricinde diğerleri cok şık gözüküyor

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şentürk yayları çıkarmadın dimi?fotolarda yaylı araç.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şentürk yayları çıkarmadın dimi?fotolarda yaylı araç.

Burak yayları ilk satmaya karar verdiğim hafta satılsaydı yaysız devam edecektim. Ama gözüm alışınca ve istediğim fiyata yayları satamayınca kıyamadım çıkarmaya. Zaman zaman sertlikten ve birazda olsa zıplamadan tüm sinirlerim geriliyor ama herşeye rağmen değer. :D