35 AT 5794 (senturk35-Corsa) v2

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah kazasız belasız. Astra'yı sattığımda almak istediğim araç 1.3 bi corsa olmalı :) sunroof ta olursa tadından yenmez kısacası böyle bi araç dileğim ;)

yorumunuz içim teşekkür ederim. Ama astradan corsaya geçiş yapmakmı? Herkes corsadan astraya geçmek isterken siz corsaya geçmek istiyorsunuz. :rolleyes:

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selçuk biraz daha oynarsan arabayla bende vectrayı satıp alacam bi corsa :) Araban resmen segment değiştirdi. Maşallah diyelim.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selçuk biraz daha oynarsan arabayla bende vectrayı satıp alacam bi corsa :) Araban resmen segment değiştirdi. Maşallah diyelim.

Teşekkürler kardeşim. Ben senin yerine olsam omega 2.5 v6 alırım. Nasıl olsa aracın çok yakıyo omegaya bin bari ;)

Bu arada yengeyide düşünmek lazım otomatik d kasa dizel corsa alalım sana.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler kardeşim. Ben senin yerine olsam omega 2.5 v6 alırım. Nasıl olsa aracın çok yakıyo omegaya bin bari ;)

Bu arada yengeyide düşünmek lazım otomatik d kasa dizel corsa alalım sana.

Bana kalsa hemen alırımda vergi olayı bozuyor beni.Sadece haftasonları biniyoz nasıl olsa. bu arada yakıt düştü benim 0,25tl ye indi:) Benim yakıt aşağıya iniyor seninki yukarı çıkıyor ortada bir yerde buluşuruz umarım:kop:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalsa hemen alırımda vergi olayı bozuyor beni.Sadece haftasonları biniyoz nasıl olsa. bu arada yakıt düştü benim 0,25tl ye indi:) Benim yakıt aşağıya iniyor seninki yukarı çıkıyor ortada bir yerde buluşuruz umarım:kop:

abi ben geçen hafta kuşadasına gittim otobanda dip gaz gittim yine 20 kuruş yaktı. çokmu yahu :p

Senin araba rolantide yakar 20 kuruşu :)

Vergimi 1.3 motorun yıllık vergisinden ne olacak yahu? Senin arabanın vergisi ne kadarki?

Son düzenleme: