34 V[I]P 4641 MY CaR'S MERİVA :D GEL İÇERİ

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camlara film çektim resimleri az sonra ekliyeceğim :)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte geldi :)

image675dg0.jpg

image676gc4.jpg

image677an7.jpg

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmler çok yakışmış kazasız belasız kullan stopları opclerdeki gibi siyah olanla değiştirmeyi düşünmüyormusun bence çok yakışır

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünüyorum ama şu an için deil :) maddi kriz içerisindeyiz body kit yaptıroduk yarım kaldı :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
burakçım maşallah güzel olmuş da o 1.6 yazısı kaldırsan :D hehe bide şuanki halie ii dahada bişeler eklemei düşünmüosundur inşallah yani sonuçta bu kocaman bir araba ve bilindiği gibi tipik bi aile mpv si onun iiçinde fazla abartı güzel olmaz kanımca sacede çok büyük inç li olmamak kaydı ile güzel bir jant lastik olursa ii olur ( bence merivanın orjinal spor jantları var bi katalogta görmüştüm onlardan fln) yani çok da oarsıyla burasıyla oynanacak yada body-kit kaldıracak bir araba değil şuanki halii baya ii olmuş güle güle kullanın kazasız belasız :)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol abi yorumlar için ;) jant düşünüyorum 17'' veya 18'' abartı olmayan tipte bişiler ;)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
saol abi yorumlar için ;) jant düşünüyorum 17'' veya 18'' abartı olmayan tipte bişiler ;)

nedemek burakçım yanlız bunlar benim görüşlerim ve sen nasıl düşünürsün bilmem yanlış bişe söylediysem kusura bakma :eek: ayrıca 17 lik daha ii olur :) :)