34 SU 116-Yeni Oyuncağım-2003 Jeep Cherokee 3.7 Limited

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzından bal damlıyo kardeşim :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audi hastalığımı biliyosun zaten helede rs6 tadından yenmez.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. 2.8 crd benim çok hoşuma gidiyor ama ülkemizde vergi meselesi çok kokunç durumda

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. 2.8 crd benim çok hoşuma gidiyor ama ülkemizde vergi meselesi çok kokunç durumda
Tesekkur ederim.
2.8 in vergisi benimkine gore daha makul,ama onun fiyatida ilk alirken adami cok zorlar..bide dizellerde mil cikmasi km cikmasindan daha yuksek olasilik..

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız evet bı arkadasın dedıgıne katılıyorum vergı yakıt bu arac ıcın cok fazla bıde emın olun astra F daha ıyı yol tutuyodur..Askerıyeye hedıye gelenlerın aynı bunlar hıcte saglam arac degıller jeep markasının en berbat jıpı dıyebılırım ınceleme ve surme fırsatım olmustu hıc mı hıc tatmın etmemıstı..kusuruma bakmayın tekrardan allah kaza bela vermesın..

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız evet bı arkadasın dedıgıne katılıyorum vergı yakıt bu arac ıcın cok fazla bıde emın olun astra F daha ıyı yol tutuyodur..Askerıyeye hedıye gelenlerın aynı bunlar hıcte saglam arac degıller jeep markasının en berbat jıpı dıyebılırım ınceleme ve surme fırsatım olmustu hıc mı hıc tatmın etmemıstı..kusuruma bakmayın tekrardan allah kaza bela vermesın..

Teşekkür ederim.

Bende zaten arabaların üstünden geçmiyorum yada bariyerlerin üstünden geçmeden insanca kullandığım için bana yeteri kadar sağlam geliyo.

Evet performansta serilik olarak bakarsanız binek araba gibi değil bir tutmak anlamsız ama emin olun performansı gayet yerinde, 2500 devirde bile koltuğa sırtınızı yapıştırıyo,4500 deviri geçmedim hiç ama o devirde bile beni ve yanımda oturanları çok tatmin ediyo. Çokta performans arayan biri değilim gerçi.

Yol tutuş da binek araba gibi değil 120 ile viraja giremezsiniz,malum ağırlık merkezi yukarda ve araba yüksek oldugundan ve altına giren hava fazlalığından dolayı aerodinamiği buna izin vermez.

Ama konforunu da, prestijini de,yoldaki farklılığını da toyota,peugeot gibi yolda görülme olasılığı 10 arabada 6 olan arabalar ile karşılaştırmamak lazım. Bu özellikleriyle binek arabayla bir tutulamayacağı için bu kıyaslamada binekeri rakip olarak görmemek lazım diye düşünüyorum.