34 Ktn 65 (steinmentz Astra G)

onur1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu arabanın yukarıdaki soldaki resimde ki önden görünüşüne hastayım. Bu arabayı o kadar çok beğeniyorum ki sanırım internette yayınlanmış olan tüm resinleri ben de mevcuttur. Jantından lastiğine, egzosundan ön panjuruna kadar mükemmel ötesi bir şey. Gerçekten insan bakmaya kıyamıyor. Allah sahibine bağışlasın ne diyeyim.:alkis:

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0055cy9.jpg
araba burda sanki lacivert gibi cıkmış jantları ne kadara aldınız ?

alexnumber10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sade ve şık modifiyeleri ben de severim. Yalnız mor ışık bence olmamış. Ayrıca yanlarda beyaz ince bir çizgi mi yaptırdın? Eğer öyleyse o da olmamış bence.Bunların dışınca çok iyi bence,kazasız belasız inşallah.

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben gerçek olduğuna inanmadım msn de falan konuştuk atacan la biraz emin olun arabaya aşık oldum mükemmel ötesi bir araba hep konuştuğumuz olay varya sade ve şık aslında googleye reklam verceksin SADE VE ŞIK OPEL diye araba opel ruhundan hiç bişey kaybetmemiş kesinlikle orjinal duruyor allah kaza bela vermesin atacan kardeş makinan süper umarım ankara geldiğinde görüşürüz bu arabayı canlı görmeyi cidden cok isterim cok merak ettim çünkü arabayı dış görüntüsü itibai ile mükammel bi araba yani 5 yıldız değil 10 yıldız olsa onuda vericem değerlendirmede :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arab cok guzel bende ısıtorum bole bısey alıcam yakın bı zmn da yusufaltıntepe abınn arabasıda cok guzel ıknız arabasına da hayran kaldım:D

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka spoiler steinmetz 3 parçalı arka difizör diye geçer ... moda soundstationda bulursun :)