300 YTL işçilik????

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balata+triger seti+frenler(ön iki disc ve 4 balata takılması) önlere ıkı tane askı rotu takma toplam işçilik 300 YTL...nasıl bir fiyat arkadaşlar sizce? tabıkı butun parcalar benden..!

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla verdik arabayı bugun..yarın akşama cıkar en geç ctesı öğlen dedi...bakacaz nasıl yapacak arabayı..!

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat iyi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Temiz, kaliteli işçilik iyi para demektir. İçine sindiyse sorun yok. Ucuza yaptıracağım diye acemi ellere düşersen, düzelttirmek daha pahalıya mal olur.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat iyidir

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok acemi bir usta fılan değil..!yıllardır tanıdığım bir usta..ama o kadar çok guvenımı kaybettım kı bu arabacılık işine ben..! sorma geregı duyuyorum..400 dedi işçilik için..dedim 300 ytl verırım sana yaparsan eger..parcaların herseyın hazır bagajda motor yagı sanzuman yagı bıle var...parca getırmek ıcın fılan ugrasmıcaksın dedım..yaparım dersen bu paraya bırakıcam dedım..ık bık kem kum ettı bırak dedı..Bundan öncekı baskı balatayıda buna degıstırmıstım bundan 2 sene önce 420 ytl almıştı..unutmadım onu.:D bılmem anlatabılıyomuyum??????;)

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak parca fiyatinin yarisi kadar işçilik talep ediliyo. fazlasini isterlerse durup bir düşünün derim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bedava