30 Dakika Sonra ölecegini bilsen napardın?

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su an öleceğimi bilsem bir dakika düşünmem yanıma 2 kişiyide alır götürürüm onlar kendini biliyooorllarrr...

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
--alooo abi 24 dk sonra ben gidiyorum öbür tarafa dönüşte bişi lazımsa falan diye aradım mı diyecem...

Saliii abiii bana bi yolluk yap!..:kop::kop:

bi paket sigarayı aynı anda içmeyi denerdim heralde 10 dakika filan sürer diye tahmin ediyorum

dipnot:randevularıma erken gitme huyum vardır:kop::kop:

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonkez kola ıcerdım gerıyekalan zamanıda once aılemle sonra cnaımdan cok sevdıgım tugceyle konusarak son dakıkalarıma dua ederek gecırırdım

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonkez kola ıcerdım gerıyekalan zamanıda once aılemle sonra cnaımdan cok sevdıgım tugceyle konusarak son dakıkalarıma dua ederek gecırırdım

öncelikle kendinizi üye arşivinde formata uygun şekilde tanıtmanız gerekiyor imza kurallarıda var tabi ..
yoksa forum içindeki son 30 dk nız diyebilirim:):D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
lunaparka gider deliler gibi eğlenirdim...sonra kız kulesine gider gözlerimi kapar o şırıltıyı dinler ağlardım

Son düzenleme:

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce bi dururdum. ne yapmalıyım diye düşünürüm. ki bi iki dakkayı harcarım heralde burda...
sonra tuvalete giderim. heyecandan olsa gerek. bu da bir dakika.

sonra O'nu arardım. umarım ulaşabilirim; cebi kapalı şarjı bitmiş fln olmasın. yoksa çok pis küfrederim şansıma. kalan süre boyunca (yaklaşık 27 dakika) onunla konuşurdum. ona söylemek isteyip söyleyemediklerimi, onunla yapmayı hayal edip yapamadıklarımı anlatırım. onun için son bişi yapmak isterim. bişiler nasihat ederim. belki bişileri de vasiyet ederim.

niyeyse ona ulaşamayacağımı düşünmüşüm. aslında... sadece onun dizlerinde ölmek isterim...

ya kim açtı bu başlığı yaaa:cry: dağıldım burda.
10 dakika önce 21 GRAM ı izlemiş adama yapılmaz ki bu ya...:cry::cry::cry:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma yaaa baslığı acan benim ben de diodum son ana kadar onla konusuym diedee artık ölse yüzüne bakmam değmmezmişşş sadece bunu anladımm...:(:(:(

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben napardım büyük ihtimal bütün sevdiklerimi arardım teker teker konuşurdum hepsinden helallik isterdim ::D:D:D:D durumu garantilerdim ehuehue yıh yıh yıh