30-35 bin tl arası araç tavsiye

cengiz_opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

opel astra h hangi modeli alınır ?
km kaçta olmalıdır ?
cdti enjoy hangisi alınmalıdır ?
opel astra h kasalar klima açıkken stop ediyormuş bu doğrumu ?

opel astra g mi iyidir h mi ?
hangisi daha performanslı gider ?
opel astra h alırken neye dikkat edilmelidir ?
motor en az 1.6 olmasını istiyorum mantıklımı sizce ?

daha doğrusu bu paraya başka c sınıfı araç alınır mı ?

altı biraz yüksek olsun, 170.000 km üzeri olmasın. benzin lpg uyumluluğu olsun.
2004 yılı ve üzeri, tavsiyelerinizi bekliyorum....

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 2008 model 100 bin km H kasa astra alınır bir kaç parça boya olabilir ben ikisinide kullandım 2001 astra G yaklaşık 6 ay 2011 H kasa hala kullanıyorum tabi ki H kasa derim çünkü daha yeni dolayısıyla daha yeni teknoloji LPG uyumuna gelince AXER aliminyum alaşımlı LPG de sübap sorunu oluyor diye bir söylenti var doğruluk payıda var ama ZXER lerde çelik subap ve LPG ye uyumlu o da benim bildiğim 2009 ve öncesi
AXER motor kodlu aracı yaklaşık 30 bin km lpg li kullanıyorum şimdilik çok şükür bir sorun yok

opelci_ant

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 boyalı 100.000 km opel astra h kasa antalyada yok :( 30-35 bin liraya yok... hatta başka araçlardada yok :( varsa bana link atarsanız sevinirim...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-35 bin tl ye corolla , megane2 , kia ceed bulabilirsiniz. Hele ki boya veya hasar kayidi probleminiz yok ise (bi tampon 2 far camurluk boyasi serviste yapildigi taktirde c segmentinde 20 bin liraya kadar hasar kaydi olusabiliyor ) zaten boyasiz araba istiyorsaniz az yiyin sifir araba alin ;) Kaldi ki guzel ulkemde sifir arabalar bile boyali cikabiliyor. Simdiden hayirli olsun. (2. El opel almanizi pek onermem)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 307'yi düşünebilirsiniz. Dizel otomatik bir araç alacağımdan dolayı satıyorum aracımı.

Aracım 2005 model ve hala yetkili servis bakımlı.
Sahibinden.com ilan no: 361146291

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
merhaba,

opel astra h hangi modeli alınır ?
km kaçta olmalıdır ?
cdti enjoy hangisi alınmalıdır ?
opel astra h kasalar klima açıkken stop ediyormuş bu doğrumu ?

opel astra g mi iyidir h mi ?
hangisi daha performanslı gider ?
opel astra h alırken neye dikkat edilmelidir ?
motor en az 1.6 olmasını istiyorum mantıklımı sizce ?

daha doğrusu bu paraya başka c sınıfı araç alınır mı ?

altı biraz yüksek olsun, 170.000 km üzeri olmasın. benzin lpg uyumluluğu olsun.
2004 yılı ve üzeri, tavsiyelerinizi bekliyorum....

Astra H Cosmo al mümkünse cam tavanlı olsun . Ağız tadı ile yıllarca bin .

opelci_ant

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-35 bin tl ye corolla , megane2 , kia ceed bulabilirsiniz. Hele ki boya veya hasar kayidi probleminiz yok ise (bi tampon 2 far camurluk boyasi serviste yapildigi taktirde c segmentinde 20 bin liraya kadar hasar kaydi olusabiliyor ) zaten boyasiz araba istiyorsaniz az yiyin sifir araba alin ;) Kaldi ki guzel ulkemde sifir arabalar bile boyali cikabiliyor. Simdiden hayirli olsun. (2. El opel almanizi pek onermem)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bugün otopazarına gittik miğde bulandırıcı hepsi...
2008 model megane'ın bir tanesinin sürücü koltuğunda dikenler var koltuk kitlenmiş kalmış hareket bile ettiremedim.
bütün honda civicler çok berbattı...
ww golfler 2014-2016 haricindekilerin hepsi çöptü...
çoğu aracın sağında solunda derin yarıklar vardı, esik büzük hepsi...
ha boyasız araç aramıyorum ama, en fazla 2-3 değişen ve boya olsun istiyorum. tutarlı bir tek araç göremedim... boya takıntım falanda yok :(

modifiyesiz yayları kesilmemiş bir tane honda civic göremedim :(
yay taktırıp normal hale getirmem bana kaç paraya patlar....
2004 civicler 34-40 bin tl...
2006 polo 36 bin tl...
adam pert clioya 20.000 tl diyor... arabanın üstündeki macun çatlamış... =)
antalya otopazarındaki araçlar bitik durumda =)

dostum sigara dumanını sorun ediyorlar, ama adam ahırda kullanmış gibiydi aracın birini, o koku sigara dumanındanda beterdi... sigara dumanı zamanla geçer ama ahır kokusu çok daha kötü :(

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hocam Antalya'daki arabalar iyi değilse ve biniciyseniz il dışından araç bakmanız yararınıza olacaktır..

Sent from my iPhone using Tapatalk

opelci_ant

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstat 2 üyelik birden açtım kusura bakmayın, kafam yerinde değil. öncelikle =) birisi üye olmadı sandım ama her ikiside benim =) bunun sizin için bir engel teşkil etmeyeceğini biliyorum =) dürüst yazdığımı bilin isterim =) zaten profillerim, burada al sat yapmayacağım ve birilerini kandırmayacağım için bir hükmü yoktur... sadece fikir paylaşıyorum =) soru soruyorum =)

farklı şehirlerdede durum bundan ibaret... temiz araç bulunur mu ? elbette diğer illerde de vardır. ama genel olarak oralarda aynıdır... antalyadan kalkıp istanbula araç almaya gitsem diyelim yakıt parası yol masrafı derken onun temizliğide öyle böyle yok olacak =) karlı yada mantıklı bir araç alış satışı olmayacak =)

yine yazıyorum bugün otopazarında durum çok kötüydü.

cengiz_opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk açtığım profille devam edeyim =)

allah sizi inandırsın, seatların içi çok berbattı... küçücük dikiz aynaları araçların sağına soluna hakim değilsiniz....

polonun 2009'unda çevirmeli kol vardı otomotik değildi... jantlarıda plastik =) çok adiydi... ayrıca direksiyon altında saçma sapan bir bölüm var çekmece gibi buda adamın bacağına büyük bir engel.

peugeot 407 neredeyse içi bir corsa kadar bile değildi... sanki taburede oturmuşsunuz gibi.... arkasıda dar... ortopedik olmayan bir araçtı...

meganeler zaten neredeyse çöptü megane 2 2008 modeller... sanırsın ki bir şahinden bile çok çok daha kötü...

peugeot 307 sorunları olmasa iyi araç =) oturumu falan iç paneli düzgün gibi duruyordu... ama oda hasarlı tabiki =) her yanında ezikler vs vs...

ilk defa yağlı boyayla boyanmış bir sürü honda civic gördüm...
ilk defa bu kadar hasarlı kazalı orası burası yamuk bir sürü golf gördüm...

alman araçları en iyisi =) opel mercedes ayarında bir araçtır... üstüne basa basa söylüyorum =) =)
opel neredeyse en iyi araba =) şükür edin opelden ayrılmayın... ben yenisini bulmaya uğraşıyorum =) =)