30.000 km bakımı fiyat..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 30.000 km bakımı fiyat..

zinarturgut link' Alıntı:
Bende şimdi çıktım servisten.

30.000 bakımı yaptırdım Bodrum ևerçiler servisinde.

Yağ, Filtreler, Hidrolik Yağı, Bujiler, ve ön fren balataları değişti. Lastikler ön arka yapıldı vs vs .

Toplam rakam akıllara zarar :- dancee

Tam tamına 1000 TL (Yazıyla BİN TL) ödedim.

Söyleyecek laf bulamıyorum.  :(

Abbavvvv... A bu ne ya? Benim aylık kredi ödemem 1.116-TL çok paraymış yani :D

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bence çok fazla para ben aracın yıllık bakımı 20000 de iken 15 gün önce yaptım. OPELGM.com sitesinden Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Polen Filtresi, 4 adet buji, 4 LT GM yağı 105 tl ye aldım dışarıdan yaptırdım 20 tl de ustaya verdim. 10 tl kargo toplamda 135 tl ye mal oldu. Ayrıca GM yağını Castrol Magnatec 10-40 ile değiştim.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maalesef servis dünyasının kucağına oturmak zorunda kaldık. Ekstra 3-5 şey istedim yaptılar sağolsunlar. Adamlar tabloyu çıkardı. Sistemde ne çıkarsa o dedi.

Fakrettiğim bişey var. Servisler fiyatı düşürmek için eksik işlem yapıyorlar. Örneğin polen filtresini değiştirmiyor veya bujiyi...

Bir kaç servisten aldığım teklifte yapılanlar arasında fark var. Garanti kozunu iyi kullanıyorlar.

Sağlık olsun. Bu da gelir buda geçer.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zinarturgut link' Alıntı:
Maalesef servis dünyasının kucağına oturmak zorunda kaldık. Ekstra 3-5 şey istedim yaptılar sağolsunlar. Adamlar tabloyu çıkardı. Sistemde ne çıkarsa o dedi.

Fakrettiğim bişey var. Servisler fiyatı düşürmek için eksik işlem yapıyorlar. Örneğin polen filtresini değiştirmiyor veya bujiyi...

Bir kaç servisten aldığım teklifte yapılanlar arasında fark var. Garanti kozunu iyi kullanıyorlar.

Sağlık olsun. Bu da gelir buda geçer.

Hayırlı olsun sızınde bakınız lakın 1000 tl ıyı para bu servısler yokmu sevısler dıyecek laf yok

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisler iyidir hostur güzeldir de tuzlu.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam aracın uzatılmıuş garantisi mevcut. ֖nümüzdeki ay garantisi bitiyor. Birde servis kaydı olsun istiyorum. Satarken çok soruluyor ve güven veriyor alıcıya. Bende araç aldığımda servis bakımlı olsun istiyorum doğal olarak.

Ki burda balata spreyi, lastiklere balans ayarı ve ön arka yaptırma gibi bir takım şeyleride kendileri yapıp sisteme yazmadılar. Zekeriya Bey var servis müdürü. Sağolsun çok yardımcı oldu ama fiyat konusunda bişey yapamadı. Samimiyetine güvendiğimden bişey diyemedim.

ևok koydu bana ama el mahkum olunca...  :-[

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bakımı mı özel servise yaptırmaya karar verdim servis 600 den aşağıya düşmüyor özel servis de 300 tl yi geçmeyecek gibi çünki bujilerim değişmişti yağ önerisi olan varmı link anlamında

soyuduru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 2012 astra için aldığım fiyatlar

30.000 bakımı ankara servisleri

reis : 740 bişey kartla 670 dedi
opan: 745
opal : 735
opak: 650

tl fiyat aldım telefonda pazarlık yapmadım. Sanırım fiyat almadığım tek yer Opis kalmış onu da ararsam yazarım buraya yine

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gercekten cok tutmuş..
1000 iyi para.. dediğiniz gibi servis bakımlı kaydı olması açısından iyi..

kendi adıma ben o parayı bayılsam evin yolunu bulamam:)

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun 30 bin bakımını yaptırdım arkadaslar samsundan en son 510 aldım çorumdan 600 kafam attı özel bi opel servisine gittim bende garantisine bi ay vardı hiç gözüm görmedi toplamda 150 liraya bakımı yaptırdım 450 lira cebimde kaldı arkdaslar polen filitresini değiştirmedik filitre iyi durumda diye birde mazot flitresini değiştirmedik bu bakımda gider dedi usta boşa değişmeyim dedi castrol yağ koydular yağ,hava vs. flitreleri değişti fren hidroliği kontrol edildi sıkıntı yok oh be dunya varmıs gerekli gereksiz herseyı degıstırıolar