30.000 km bakımı fiyat..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30.000 km bakımı fiyat..

spitemre link' Alıntı:
Tesekkur edıyorum ֖zdemir  bujıler yag,hava,polen,filtreleri mobil 1 yag fren hıdrolıgı kontrolu ve ılavesı

Emre fiyat bujilerle ise bence cok iyi, bujisiz standart 15.000 bakimi zaten ozelde 250 civari tutuyor, fren hidroligi ve taksitide ekleyince cok cok iyi tekrar gule gule kullan

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Emre fiyat bujilerle ise bence cok iyi, bujisiz standart 15.000 bakimi zaten ozelde 250 civari tutuyor, fren hidroligi ve taksitide ekleyince cok cok iyi tekrar gule gule kullan

Sagolasın aynen dedgın gıbı servısın cektıgı fıyat sonrası tek kelıme ılac gıbı geldı

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam aslında garanti süresini uzattırma imkanınız olursa, çekinmeyin derim :)
Allah iyiliğini versin Mücahit, ben garanti süresi bitse de yetkili servise götürmesem derken sen garantiyi uzat diyorsun. O uzatılan garantiler için de iyi şeyler söylemiyorlar ayrıca. Her şeyin kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek bi şey yapmıyorlarmış... söyleyenlerin yalancısıyım.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Ben 30000 km bakını orjınal parca kullanarak ve mobıl1 yag koydurarak 350 tl 3 taksıt seklınde yaptırdım fırma ısmını vermıyorum reklam acısından ama maslakta opel servısı ıslerını gayet de ıyı yapıyorlar ayrıca ıc dıs motor tertemız bır sekılde teslım ettıler

bahsettiginiz yer OPC mi acaba?
parcalari onlar tedarik ediyor heralde. bujiler de GM ise iyi fiyat gercekten.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Allah iyiliğini versin Mücahit, ben garanti süresi bitse de yetkili servise götürmesem derken sen garantiyi uzat diyorsun. O uzatılan garantiler için de iyi şeyler söylemiyorlar ayrıca. Her şeyin kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek bi şey yapmıyorlarmış... söyleyenlerin yalancısıyım.

Doğrudur Hocam ben sizde AFL farlar var diye söyledim. Tek korkum o :) yoksa ben de garanti bitse de özele gitsem diyorum kendi kendime :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Doğrudur Hocam ben sizde AFL farlar var diye söyledim. Tek korkum o :) yoksa ben de garanti bitse de özele gitsem diyorum kendi kendime :)

Ben ilk bakıma martta gireceğim sanırım.. şu an 13bin km oldu ama artık araçla çok yol yapmıyorum sanırım mart ta bir yılı dolunca giderim.. garantiyi bile bozabilirim eğer 600 650 lira gibi bir fiyat çekerlerse kendi özel servisime giderim en azından 10 yıldır tanıyorum yarı fiyatına yaparlar...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Ben ilk bakıma martta gireceğim sanırım.. şu an 13bin km oldu ama artık araçla çok yol yapmıyorum sanırım mart ta bir yılı dolunca giderim.. garantiyi bile bozabilirim eğer 600 650 lira gibi bir fiyat çekerlerse kendi özel servisime giderim en azından 10 yıldır tanıyorum yarı fiyatına yaparlar...
Dostum Reis oto'dan fiyat al derim. Diğerlerinin 100-200 TL aşağısına yapıyorlar.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
bahsettiginiz yer OPC mi acaba?
parcalari onlar tedarik ediyor heralde. bujiler de GM ise iyi fiyat gercekten.

Evet sagolsunlar iscilikleride kendileride cok iyi

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet 30 bin bakım maceramı geride bıraktım çok şükür
Öğlen maslak oto sanayi’ye gittim. Opser diye bir dükkan varmış. orijinal GM ve diğer marka yedek parçalar hepsi mevcut.
Ben 4 adet GM buji + GM yağ filtresi + GM hava filtresi + Motocar polen filtresi için + 4 Lt Mobil 1 0-40 yağ aldım.
1.4 turbolar için 4 litre tam yetiyormuş.
Daha sonra yakındaki bir özel opel serviste işimi hallettim.
Toplam 400 TL tuttu.
Değişimi yapan usta GM almana hiç gerek yoktu aslında dedi. Buji özellikle hakikaten NGK zaten GM içinden çıkanlar ile aynı.
Herhalde hepsini diğer markalardan alsam yaklaşık 70-80 TL daha tasarruf edilebilirdi.
Usta balatalara da baktı. Sanırım az frene basma olayını biraz abartmışım.
Bunlar daha 20-25 bin km daha gider aynı şekilde kullanırsan dedi. Balata değişmesi gerek diyen yetkili servise de selam çaktı.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende şimdi çıktım servisten.

30.000 bakımı yaptırdım Bodrum ևerçiler servisinde.

Yağ, Filtreler, Hidrolik Yağı, Bujiler, ve ön fren balataları değişti. Lastikler ön arka yapıldı vs vs .

Toplam rakam akıllara zarar :- dancee

Tam tamına 1000 TL (Yazıyla BİN TL) ödedim.

Söyleyecek laf bulamıyorum.  :(