3.sene bakımı hakkında

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar,size danışayım dedim  3. Yıl bakımı geldi  1.4turbo sedan aracım 12000km genelde serviste yaptırıyorum şu anda kaç para bilgim yok ne önerirsiniz.

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: 3.sene bakımı hakkında

Hocam 3 yılda sadece 12000 km yaptıysanız ki yılda 4bin km ediyor bakım, sigorta, kasko gereksiz yere ödüyorsunuz bence aracı satmanız çok daha karlı olacaktır bukadar az km yapıyorsanız.

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sgl levyon , yurt dışı tır şöförüyüm geldikçe biniyorum.Mecburen fazla km olmuyo ,araç şart ......

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3. Yıl bakimi denince 30.000 km bakimı manasına gelir bu bakimda eğer ki önceden değiştirmediyseniz sadece ek olarak buji değişir oda size kalmiş değistirmeniz faydaniza olacaktir kış aylari malum buji önemli

Ben 3. Yıl yani 30.000 bakimim için yetkili servisten fiyat aldim şaka gibi 900 TL dediler yağ ve filitreler sadece resmen soygun...

20 ve 30 bin bakimini her ikisinide özelde yaptirdim yan sanayi parça aldım hiçbir farklilik görmedim ve 230-300 TL arasi rakamlara yaptirdim

Bujileri orjinal alin gerisi önemli değil servisleri arayip rakam alin yinede olmaz ama belki şansiniza 400 e falan kampanyadan bakim yakarlar en iyi ihtimal

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm adre j, hallettım özel bi serviste 180 tl ye yaptırdım .servisten soğudum bılmıyom yapılanlara bakıyom aynı şeyler örnek cam suyunu doldurduk yazıyo faturada sureklı ayrı bı fıyat herzaman zaten dolu gıdıyom basıt bı ornek ...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun özel servis her zaman iyidir :)