28 haziran Eskisehir mangal organizasyonu!!

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Listeyi ve konuyu güncel tutalımm =) benDe zaManıMa göRe kalabiliRim yanınıZda ama karDeşim siZe beniM yeriMe eşLik edeCektiR taBikiDe....
Zaten Eren büyük ihtimal Mangalla kalmıcaz gibi ilerleyen saatlerde daha farklı programlarda olabilir ona buluştuktan sonra karar vericez :)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel listemiz:
1) Gokalp+1
2)Kasırga&Burak
3)erhan_corsa
4)oğuzhan koşar +4
5)buğra erdoğan
6)bozcurt
7)26opel
8)eRaGoN
9)YasiN26
10)skydive+1
11)akay (göker)
12)murat.uludirik
13)ENDO

Son düzenleme:

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım liste güzel :)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelmeyi çok istiyorum sizlerle tanısmak , hemde bahane ile ankaradan eskişehire gelmek güzel olucaktı fakat yakın arkadasımın düğünü var, hemde kız arkadasımın dogum gunu ne yapıcam kaça bölünücem hiç bilemiyorum :S

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelmeyi çok istiyorum sizlerle tanısmak , hemde bahane ile ankaradan eskişehire gelmek güzel olucaktı fakat yakın arkadasımın düğünü var, hemde kız arkadasımın dogum gunu ne yapıcam kaça bölünücem hiç bilemiyorum :S
İnş. ayarlarsın Cengiz f-saneleride tanıştırırız :) :) :) En iyisi Esk. bahane edersin 2 taraftanda kurtulurusn :eek: :D Şaka bi yana hayırlısı Cengiz olmadı başka bi gün geleceğini önceden sölersin ona göre bi buluşma daha ayarlarız ;)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş. ayarlarsın Cengiz f-saneleride tanıştırırız :) :) :) En iyisi Esk. bahane edersin 2 taraftanda kurtulurusn :eek: :D Şaka bi yana hayırlısı Cengiz olmadı başka bi gün geleceğini önceden sölersin ona göre bi buluşma daha ayarlarız ;)

tamamdır :d eger gelemessem herkese uygun bi buluşma ayarlayıp gelicem ona kesin :D