27 Aralık Ehliyet Sınawı

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ehliyeti alınca keyfini cıkar ben ehliyeti aldım 1 ay sonra üniversiteye basladım içime oturmustu:)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi alıyımda zaten baya bi gezicem arabamla hasret gidereceğizz.... :):)

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla motoru nasıl zor sorarız diye baya düşünmüşler galiba ama o akdar zor deildi bazı sorular çok çelişkiliydi :) :)
motora genelde öyle deniyor kardeşim ya :)

hadi şimdiden hayırlı olsun.. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin..

ben geçen haziranda aldım kurtuldm hatırlarsın :D:D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
31 ocak direksiyon sınawınıda allahın izniyle sorunsuz atlattım geriye kaldı sadece sertifika şimdi onu bekliyorum...;) ;) ;)

direksiyon sınawından 95 almısım çok merak ettim 5 puan nerden kırdı ki :) :) 4 yıldır araba kullanıyoruz trafikte otobandaydı direksiyon dersi hiç hatasız kullandım emniyet kemeri takmayan ben emniyet kemeri taktım ama yinede kırmıslar 5 puanı mı :) :)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
31 ocak direksiyon sınawınıda allahın izniyle sorunsuz atlattım geriye kaldı sadece sertifika şimdi onu bekliyorum...;) ;) ;)

direksiyon sınawından 95 almısım çok merak ettim 5 puan nerden kırdı ki :) :) 4 yıldır araba kullanıyoruz trafikte otobandaydı direksiyon dersi hiç hatasız kullandım emniyet kemeri takmayan ben emniyet kemeri taktım ama yinede kırmıslar 5 puanı mı :) :)

ne onemı var 5 puanın sercan gecmıssınya gerısı bos

hayırlı olsun uzun yıllar cezasız gunler dılerım

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah bülent abi ayın 8ini büyük bir heycanla bekliyorum oğlumla bi uzun yol yapıcaz tek başımıza artık orda çevirme warmıydı burdan mı gitsek sorunum kalmadı rahat rahat gezicez oğlumla :):)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depresyona gircem yha herkez ehlıyet alıyo :D ekımde dogacak ne var :D gel ekımın 4 gellll

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depresyona gircem yha herkez ehlıyet alıyo :D ekımde dogacak ne var :D gel ekımın 4 gellll

o gün swaymayı benden ii kimse bilemez bi ara msne yazmıstım 267 gün war falan her gün azaltıyodum ama öle geçmek bilmiyo insallah sende alırsın o heycanı seninde yaşamanı isterim :rolleyes::rolleyes::rolleyes: