26 Mayıs Cumartesi - III. Cadde Buluşması

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü Avrupa Yakasında buluşmayı düşünüyorduk ama avrupa yakasından aramıza katılacak Emre ve Taner'de yine bağdat caddesinde buluşmak isteyince III. Cadde buluşması kaçınılmaz oldu.  :)

Yine akşam saatlerinde Carrefour'da toplanıp Bağdat caddesine ve sahilyoluna birlikte geçebiliriz.

Buluşmaya katılmak isteyen arkadaşlar katılımcı listesine adını yazdırabilir.   68lookk  :)

Katılımcılar

1- Me®t
2- UNS
3- Turbo-
4- taner7tk

T

Turbo-

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 26 Mayıs Cumartesi - III. Cadde Buluşması

eee beni yazmamıssın mert :)

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cuma olsaydı gelirdim başka sefere o zaman

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

adımı yazmıyorum ama gelmeye çalışıcam :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
adımı yazmıyorum ama gelmeye çalışıcam :)
Burak seni takip ediyorumda geçen cumartesi günü 10-11 gibi beylikdüzü taraflarındaydın :) bu buluşmaya da izmitte flan olma o saatler arası :D

Bu arada Mert hemende topu bize attın bakıyorumda.. Bence buluşma Büyükçekmece hatta Silivri tarafında olsun :D benzinli arkadaşlar dostluğa mı yoksa yakıtına mı değer veriyorlar görmek lazım dimi :D hahaha

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Burak seni takip ediyorumda geçen cumartesi günü 10-11 gibi beylikdüzü taraflarındaydın :) bu buluşmaya da izmitte flan olma o saatler arası :D

Bu arada Mert hemende topu bize attın bakıyorumda.. Bence buluşma Büyükçekmece hatta Silivri tarafında olsun :D benzinli arkadaşlar dostluğa mı yoksa yakıtına mı değer veriyorlar görmek lazım dimi :D hahaha

Ciddi ciddi avrupa yakasında buluşma yapmayı düşünüyordum Emre ama sizde yine cadde olsun dediğiniz için böyle yapalım dedim.  005hihih

Hala buluşma mekanında değişiklik yapabiliriz. Eğer avrupa olsun derseniz hemen başlığı değiştirebilirim.  greatt

Listeye senide yazıyorum bu arada.  :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

emre şöyle bi düşünürsek şuan izmitteyim cumarteside caddeye doğru kaymış olurum heralde :) yoksa sakarya doğru mu kayıyorum :D :D

bu arada saatleri ayarlayabilirsek beraber geçelim caddeye :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Mert bi dur geliceğimde belli değil benim hemen yazma sonra adını yazdırdı gelmedin muhabbeti yapıcaksınız :D Ben kendimi ayarlamaya çalışıcam %100 demiyorum ama %75.09 gelirim :D

Saatleri kaça ayarlayalım?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Mert bi dur geliceğimde belli değil benim hemen yazma sonra adını yazdırdı gelmedin muhabbeti yapıcaksınız :D Ben kendimi ayarlamaya çalışıcam %100 demiyorum ama %75.09 gelirim :D

Saatleri kaça ayarlayalım?

20.00 yada 21.00 ve sonrası uygun ise o saatlerde buluşabiliriz.  :)