250 km.lik 2012 Astra Sedan 1.3'te sorun...

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(Araç bacanağımın, Astra Sedan 1.3 2012) 250 km. anca yol yapmış aracı çalıştırdığında ve farları açtığında sol arka stop lambasını kotrol edin yazısını görmüş, inip baktığıda yanmıyormuş sağ lamba ise hiç durmadan yanıp sönüyormuş...

Sonra yol yardımı arayıp sorunca aracı stop ettirmişler ve yeniden çalıştırınca stop yanmış ama sağ stop hala hızla yanıp sönüyormuş...

Bu ne olabilir ki arkadaşlar...Araç alınalı 3 gün oldu...Ve 250 km yol yaptı...Olacak şey değil....

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cim modülünden dolayı korna,sinyal sorunu olabiliyor. Büyük ihtimal cim'dendir. Benim aracım 2011 1.6 classic bende de geçen hafta korna bir ara çalıyor bir ara çalmıyordu... Klasik sorun malesef.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gitmedim servise.1,5 yıl var daha garantinin bitmesine ama korna için açtırmak istemedim aracı.

Çözüm cim modülüne klepe takıp sıkıştırıyorlar. Yine de olmazsa değiştiriyorlar...

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gitmedim servise.1,5 yıl var daha garantinin bitmesine ama korna için açtırmak istemedim aracı.

Çözüm cim modülüne klepe takıp sıkıştırıyorlar. Yine de olmazsa değiştiriyorlar...

Çözümü olması iyi tabi de bizdeki sorun bu ise...

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence basit bir elektrik arızası çıkacak. Servise bir an önce gitmesini tavsiye ederim...

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemel görünüyor, çünkü sorun kendiliğinden bir kaç saat sora geçmiş, ama yinede bu klometrede "0" araç için böyle sorun çıkması çok can sıkıcı....
haklısınız ama seri üretimde bunlar normal karşılanmalı. üretilen her aracı ne kadar kontrol edebilirler ki?