22000 TL'ye kadar Araç Önerisi

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar aracım gitti :( 2 Haftadır araç aramaktan, kararsızlıktan bitmiş durumdayım. Piyasanın durumu malum. Bir araca değerinden 1-2 fazlavemek sorun değil ancak temiz araç da yok neredeyse. Başlıkta da belirttiğim gibi 22 tlye kadar ne önerirsiniz? 2001-2005 arası Mondeo baktım ağırlıklı olarak ama temizini bulmak çok zor :(

Ağırlıklı olarak D sınıfı araç düşünüyorum ama bu fiyata alacağım araçların sıkıntılı olacağından korkuyorum.

Kısacası önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra bakabilirsin, mondeo 2.elde sıkıntı, bide motor 2.0 vergi, yakıt falan, hatta sana hyundai elentra önerebilirim 18-19 liraya 2005 civarı modelli alabilirsin, 3-5 sene rahat biner satarsın,, fiyatlara ve araçlara bi bak derim, bende astrayı satıp yada takas yapıp üzerine 3-5 alacağım bi araba bakıyodum ama galiba bende elentra alacağım gibi görünüyo, takasta adam 17 liralık arabasını 21 sayıyo bide döküntü arabayı,,,

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
temizinden bir Astra G Elegance, CD veya edition alabilirsin 2000 model ve üzerinde.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba satılık ilgini çekerse, 2005 astra g 109binde, gümüş gri,

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Bence temiz güzel bir g kasa astra şahane olur.İnşallah gönlünüze göre güzel bir araç alırsınız.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için. Özgüç abi senin araba her zaman ilgimi çeker de cebimi çekmiyor. :) Elentralara ben de çok merak sardım ama onlar da uçmuş durumda. Kimse kızmasın, yanlış anlaşılmak istemem ama 2000 model bir astranın 20-22 lirayı hak ettiğini düşünmüyorum. Zaten temizleri de 22 den aşağı yok ve 2000 model D sınıfı olmayan bir araca vermek istemiyorum o kadar parayı. Tabi ki kötü araba demiyorum ama bizim piyasamızda abartılan(para olarak) araçlardan diye düşünüyorum.

Bir aksilik olmadığı müddetçe en fazla 2 sene binip satmayı düşünüyorum alacağım aracı ve yeni model bir Mondeo,Accord,Avensis istiyorum. Bu yüzden 2 sene C sınıfı temiz bir araca da binebilirim. 2007 1,4 40 binde boyasız c4 alabiliyorum bu paraya. Piyasası sıkıntı olsa da kullanan bir iki arkadaştan tavsiye olarak aldım. Tüpsüz kullanıma yakıt olarak zorlamadan kullanabileceğim bir araç gibi duruyor. Hem de genç araba. Sadece uyarı nazik araçtır dediler. ben de araçlarına gözü gibi bakan bir adam olduğum için çok dert etmesem de hala kararsızım.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-triptronic-vitesli-masrafsiz-100165676/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-enjoy-spor-paket-50.000km-de-104635577/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...is-memurundan-tertemiz-golf-4-104895793/detay

Bir kaç tane bunlar denk geldi bakarken Hocam :)

Bu devirde temiz araç bulmak gerçekten zor... Bende Clioyu satıp araç ararken çok zorlanmıştım... Fiesta - Corsa arası gittim geldim, ABS siz 2005 fiesta görünce corsaya yönelmiştim... Kısmet bekle bakalım denk gelir mutlaka bir yerden... :)

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bek benim astra 2005, gümüş gri, lpg yeni işlettim 1 yıllık, muayene yeni, 109 binde sorunsuz araba, sadece parasal sıkıntım var, sana uygun vereyim ve kendime18-19 liralık bi araba alayım, sahindende var ilanım,,, arabayı biliyosun zaten, yaptığım çalışmalarıda takip ediyodun az çok,,,

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum abi senin aracı gayet iyi. ;İmkanım el verse düşünmeden alırım. Özelden yazdım :)