215-55-16 Model Danışma

glock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.
Kış lastiklerimi artık çıkaracağım,yeni lastik almam lazım ama aşağıdaki dört model arasında kaldım.Fiyat önemli aslında P7 Cint. ile impetus revo daha ağır basıyor.Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

ER300 ile İmpetus revonun desenleri hemen hemen aynı hatta impetus revo ER300'e göre daha yumuşak gibi geldi bana. Bayii impetus revoyu önerdi aynı fabrika aynı kalite vs.
P7 Cint. içinde olumlu şeyler söyledi satıcı ama benim kafamda Pirelli için sert lastik imajı var, sert bir lastik de istemiyorum.

215-55-16 93 V
Goodyear EfficientGrip 270 taksitli
Bridgestone ER300 250 taksitli
Pirelli P7 Cinturato 220 taksitli
Lassa İmpetus Revo 200 taksitli

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Goodyear alacaksanız şimdi değiştirebilirsiniz ama diğer 3ü daha sert lastikler, bence bir ay sonra alınsa daha uygun olur.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl lassa impetus sport kullandım aynı boyutta. Çok memnundum. Türkiye şartları için en uygunu o bence. Bridgestone veya Goodyear çok fazla zedeleniyor taş yarası oluyor. Pirelli konusunda bilgim yok. Fiyat performans olarak düşünüyorsan Lassa al derim ben...

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyear EfficientGrip kullanıyorum gayet memnunum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelik goodyear ama benim gönlümde pirelli p7'nin özel bir yeri vardır(pirellinin diğer lastiklerine karşı aynı tutumda değilim)
ancak ortada bir durum varki impetus revo ile ne p7 nede EfficientGrip ile yarışır. benim bildiğim bunlar bir üst sınıf lastik.
1-P7
2-EfficientGrip

tercihim olurdu. er300 ile revo'nun öyle ahım şahım bir farkıda yok.

mursat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün astra g ye goodyear efficientgrip taktırdım.Yumuşak sayılabilir belki ama çok sesli bir lastik.şahsen pişmanım.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Bridgestone Turanza ER300 kullanıyorum gayet memnunum.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
225 /45/17 ..Pirelli P7 Cinturato bu yilin en iyi lastigi secildi adac tarafindan bilgnize.
205/55/16 taktik arkadasin arabasina simdilik cok memnun ..

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pırelli aldım kardeş çok da güzel aynı yazdığın marka 140 liraya daha dün taktırıdm lastikmasti.com'dan aldım hiç bir sorunda çıkmadı lastiklerin modelide 2009 yani eski lastik falan gönderme olayı da yok bu sitede kampanya vardı fiyatları her geçen gün arttırıyorlar

tasdemir55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir sorunum var.arabam 95 model 2000 motor a kasa opel vectra.Sorunum cama ve kenarlara kalorifer ılık veriyo ortaya ise soğuk veriyor.8 tane ustaya götürdüm anlamadı olmadı petek dahil her şeyi değiştirdim yardımcı olabilecek varmı teşekkürler