21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

MeRt link' Alıntı:
Bizim yakada benimde çok alternatifim var abi ama Avrupa katılımcıları coştu, yapacak bir şey yok   :D

Katılım dan fire olur Anadolu baskın kalırsa bu tarafa geçeriz  011zaa

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
+1 045thumbsup
güzel olurdu gerçekten.
Arkadaşlar saati ayarlarken yarım gün çalışan arkadaşlarımızıda düşünelim.13 den sonra olabilir mesala geçen seferde Doğan geldiğinde 14,30 da buluşmuştuk.

Sanırım erken de buluşma olsa bile tüm katılımcılar gelene kadar ben beklerim. Zira o gün tüm günümü bu buluşmaya ayırdım. yani ben sabah 10 dan akşam 10 kadar müsaitim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Katılım dan fire olur Anadolu baskın kalırsa bu tarafa geçeriz  011zaa

Fire olacağı kesin abi ama aradaki 5 araçlık fark kapanmaz gibi  :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

İlk bulusma yeri olarak anadoludan ve avrupadan katilan herkesin rahat bulabileegi bir yer olmasi lazim bence o yuzden marmara forum ya da merter meydan avm mantikli olabilir ordan sonra ya o avmlerde ya da baska yerlere gecip biseler icebiliriz bu konuda cenk abiye katiliyorum florya ibb tesisleri mantikli olabilir park yeri acisindan filanda rahat olur ya da galeriada tercih edilebilir suan aklima gelen secenekler bunlar aklima geldikce eklerim :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fikrim geldi Mert :) Güngören deki Kale AVM ye gidelim hem kapalı ortamda karting yaparız, pistin bulunduğu -3 otoparkı saat kaç olursa olsun hep müsait park açısından sıkıntımız da olmaz, baktık Kale AVM sarmadı Burak ında söylediği gibi yakınında bulunan Meydan AVM ye veya Sn.vigilante8 in söylediği Marmara Forum'a geçeriz :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

Evt kartingde guzel olabilir oranin kartingi guzel diye duymustum hava guzel olursa marmara forumunda karsisinda cok guzel bi karting var orasida tercih edilebilir tabi karting yapilmak istenirse hem muhabbet hem karting

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Fikrim geldi Mert :) Güngören deki Kale AVM ye gidelim hem kapalı ortamda karting yaparız, pistin bulunduğu -3 otoparkı saat kaç olursa olsun hep müsait park açısından sıkıntımız da olmaz, baktık Kale AVM sarmadı Burak ında söylediği gibi yakınında bulunan Meydan AVM ye veya Sn.vigilante8 in söylediği Marmara Forum'a geçeriz :)
Bu seçenek tam bana göre olur herhalde, 045thumbsup
kale iş yerine çok yakın.Artı karting yapmadım hiç çok merak ediyorum. :)
İkincisi Marmara Forum evime yakın ve içeride seçenek çok. :)
İyice soteye yattık. :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buluşma gününün cumartesi olduğunu göz önüne alırsak, özellikle akşam saatlerinde Avm ler full olacaktır, fotoğraf çekmek için araçları yanyana koymayı bırakın park etmeye yer bile bulamayabiliriz, eğer fotoğraf çekilecekse benim fotoğraf çektiğim yeri tafsiye ederim yalnız etrafta yemek içmek için biyer yok :) , ama foto için çok uygun bir ortam, çok geniş ağaçlık bomboş bir otopark. Eğer olursa fotoğrafları araç incelemelerni fln orda yapıp ordan bir avm ye geçebilirz. Fakat bu sadece bir öneri. Bu arada mekan yeşilköyde. Ha eğer araçları yanyana park edip fotoğraf çekme olayına hiç girmezsek zaten herhangi bir avm de buluşma için gayet uygun olur.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

Oglen saatlerinde marmara forum deilde genelde meydan avm nin otoparki bos oluyordu ama bayadir gitmiyorum oraya durum nasildir bilemiyorum :) hatta o kadar bostuki ordaki yikamada araclari yikamadan cikardiktan sonra 20-30 araclik bi yerde 2 arac tek basimiza detailing uygulama filan yapioduk kapali mekan :) sonrasindada foto cekimi filan guzel oluyordu.İlk basta toplanacagimiz yeri belirlersek alternatifler mevcut ona gore hareket edebiliriz

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız bu fotoğraf olayı sıkıntı olmasın, güvenlikler otoparkta onllarca aynı model aracı ve onların fotoğrafını çeken topluluğu gördüğünde müdahale etme çabası içine giriyorlar... :)