2024 Mokka Ultimate modellerde Özellik eksiltmeleri

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araçtan soğudum bir tek ekstra özellik kablosuz şarj var başka bişey yok bomboş 2023 ultimate inceledim 2024 daha doludur dedim. Radarı çarpışma onleyiciyi en alt paketlere bile koymuşlar logo falan çok çirkin olmuş nerden bulastim bilmiyorum almış olduk artık....ha bide unutmadan sadece arka kamera var sanırım 2022 hem ön hem arka kameraliydi.
Biz arabayı teslim anında telefon yerine baktık. Kablosuz şarj logosu yoktu. Satış elemanına ve teknik elemana sorduk şarj var mı diye onlarda yok dedi. Yoksa denemedik. Avrupa ülkelerinde satılan Mokka larda çok fazla özellik var. Türkiye ye gönderdiklerinden boyuna özellik çıkarımı yapıyorlar, yani türkleri adam saymıyorlar.
Size birşey soracağım: telefon ekrana projeksiyon olarak yansıtılıyor mu. Çarpışma önleyici yok mu.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çarpışma önleyici var ama 60 km üstünde devreye giriyor. Ayrıca ben güvenlik özellikleri için bu paketi tercih ettim bşu boşuna. 24 lerin hepsine standart olarak radar koymuşlar. Ekranın projeksiyon olarak yansıtılması android oto üzerinden kablolu olarak bağglanarak oluyor. navigasyon içinde aynı şekilde telefonun navigasyonunu ekrana yansıtıyorsunuz. yani telefona bağımlısınız.
en alt paketle en üst paket arasında lastik jantı ve renk dışında dişe dokunur bir fark göremedim.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabayı bugün teslim aldım. Aracı kuşa çevirmişler, hiçbirşey kalmamış. 2023 Ultimate aradım ankara'da bulamadım, İstanbul'da 2024 kablosuz şarjlı olanı buldum ama buradan kalkıp İstanbul'a gitmeye değmez diye, sonunda arabayı teslim aldım. Yerine 2 bakım ve stepne aldım.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2024 Mokka'lardan çıkarılan; otomaatik park sistemi, Navigasyon ve Kablosuz şarj özelliklerini devreye sokan yazılım ya da aparat kullanan var mı.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
garanti gider.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabayı teslim almadan önce konu ile ilgili Opel Almanya ya durumu bildirmiştim. Dün Opel merkezden aradılar "Kablosuz şarj ve Navigasyon istiyorum" dedim. Böyle bir opsiyon olabilir mi araştırıp size döneceğiz dediler.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabayı teslim almadan önce konu ile ilgili Opel Almanya ya durumu bildirmiştim. Dün Opel merkezden aradılar "Kablosuz şarj ve Navigasyon istiyorum" dedim. Böyle bir opsiyon olabilir mi araştırıp size döneceğiz dediler.
sanayide yazılım atıyorlar. ama bu müdahale garantiyi çöp ediyor. servis isterse 2023 mokka yazılımını 24 e atabilir. ama yaparlar mı bilmiyorum.