2020 Crossland X Usb'si için Flash bellek kaç Gb'ye kadar destekliyor?

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR SORUYORUM, dolayısıyla bilgisi olan varsa, hepimizde öğrenmiş olacağız.
Teşekkür ederim.

2020 model Crossland X'in Usb'si kaç Gb'a kadar flash belleği destekliyor ve hangi sürümü destekliyor, 2.0'mı 3.0'mı?
Bunlarda araçta müzik dinlemek için sorun yokta, videoyu araç ekranına aktarmada sorun çıktığı için,

Usb (flash) belleğin 2.0 sürümü mü 3.0 sürümümü olması lazım?
Ona göre Flash belleği alacağım ki videolarıda açabilsin.

toshiba-thn-u401s0160e4-16gb-usb2-0-metal-owahri-flash-bellek_20251111254127cea0cbab.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
USB 3.0 destekleyeceğini sanmıyorum, eğer giriş yuvası mavi renkliyse 3.0 olabilir değilse büyük ihtimalle 2.0 versiyondur.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çift taraflı USB flash bellekler var...Bir girişi telefon diğer girişi normal usb olan...Araç multimedyalarında baya iş görüyor..Aynı zamanda telefondaki verileride usb flash belleğe kolayca atabiliyor multimedyada kullanabiliyorsunuz...Diğer Usb flash larda sorun yaşıyorsanız,bu bellekten almanızı tavsiye ederim...Multimedyada kullanmadan önce Telefona takın...Telefon Sd kartı gibi içine dosya atıyor...Sonra bunu android multimedya sisteminizda sorunsuz kullanıyorsunuz... @Hasip in dediği gibi 2,0 alın...

• Beğen
Tepkiler: Sedat Yıldırım

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çift taraflı USB flash bellekler var...Bir girişi telefon diğer girişi normal usb olan...Araç multimedyalarında baya iş görüyor..Aynı zamanda telefondaki verileride usb flash belleğe kolayca atabiliyor multimedyada kullanabiliyorsunuz...Diğer Usb flash larda sorun yaşıyorsanız,bu bellekten almanızı tavsiye ederim...Multimedyada kullanmadan önce Telefona takın...Telefon Sd kartı gibi içine dosya atıyor...Sonra bunu android multimedya sisteminizda sorunsuz kullanıyorsunuz... @Hasip in dediği gibi 2,0 alın...
Teşekkür ederim kardeşim. A101'den aynen çift taraflı Flash bellek aldım, tlf'a taktımda gel görelim bellek 64 Gb olduğu için araç flash belleği görmüyor, en yüksek 32 Gb olması gerekiyor.
Ya kısacası Crossland X ekran başlıbaşına videodan dolayı sorunlu. En basit bir taplette bile sorun çıkmazken, pahalı bir arabanın ekranıyla çile çekiyoruz.

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 320 Gb taşınabilir hart disk aldım, tabi hart diskin formatı flash bellek gibi değil, Ntsf biçimli formatlı olduğu için 64 Gb'ı görmeyen/tamıyan/desteklemeyen aracım 320 Gb hart diski taktığımda açtı, filim, resim, müzik vesaire hepsini desteklediğini gördüm sevindim. Burada da bunu paylaşmak istedim ki, bir işine yarayan olur🤗

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Hasip