2017 Opel Astra 1.6 Edition Plus

hakef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni almış olduğum 2017 model Opel astra 1.6 Edition Plus aracıma tüp taktırmak istiyorum. sizce en verimli ve uyumlu bana arıza çıkartmayacak olan tüp hangisidir? yorumlar için şimdiden teşekkürler

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun..Tüplü aracı olan veya tüp taktıran arkadaşlar yardımcı olacaklardır...

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız
Benim Aracımda prins takılı ilk sahibi önce atiker taktırmış fakat Bi kaç defa tekleme yapmış bazende hareket halinde stop edince atikeri söktürüp prins taktırmış 32000 de takılmış şuan 58000 binde
Herhangi bir sorun yaşamamış yaklaşık 3aydır bende Bi sorun yaşamadım
Ama landirenzo da çok iyi

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasada en çok önerilen landirenzo ve prins markalarının yağlamali LPG kitleri ama fiyatları dövizle orantılı olarak aşırı yükseldi. Aracimda lovato marka kit var bir arızasını görmedim. Yuksek devirlerde ve soğuk havalarda arıza ışığınin yandığını gormedim. LPG kiti kadar yapılan işçilikte önemli.

hakef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da sürekli landirenzo tavsiye edildi ama binicisi daha iyi anlar diye düşündüm

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı uzun süre satmayı düşünmüyorsanız. Landirenzonun yağlamalı kiti daha mantıklı olabilir. Pahalı olduğundan dolayı kendini uzun sürede anca amorti edebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hakef

hakef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı uzun süre satmayı düşünmüyorsanız. Landirenzonun yağlamalı kiti daha mantıklı olabilir. Pahalı olduğundan dolayı kendini uzun sürede anca amorti edebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
uzuuuun bir süre düşünmüyorum :)