2016 corsa e kasa

Doktorumtrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Foruma yeni üye oldum 2016 model corsa e kasa 1.2 essentia bir aracım var ilk aracım ve ehliyeti uzun zaman önce aldıgım için kullanmayı yeni yeni öğreniyorum . Araç manuel ve 2.el aldığım için kullanım kılavuzu ve kitapçıkları yok bunları pdf olarak bulmam mümkün mü? . Tecrübeli arkadaşlardan kullanım için püf noktaları alabilirsem sevinirim. Araç 7200 km de ilk hafif bakımını 2 gün önce yaptırdık 5.30 castrol edge yag değısımı oldu polen , hava ve yakıt filtreleri değişti bunun dışında yapılması gereken bir işlem var mı ? araçta multimedia ekran yok sanırım üst paketlerinde varmış önerebileceğiniz bir ürün varmıdır ? . cevap verenlere simdiden tesekkurler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı güle güle kullanın rabbim kaza bela vermesin inş. Bunun dışında kullanma kılavunuzu sitemizin KAYNAKLAR bölümünden indirebilirsiniz. Bakım konusunda üzerinize düşeni yapmışsınız. Aracınızın keyfini çıkartın, zamanla herşeyi daha iyi öğrenebilirsiniz. Kafanıza takılan herşeyi bizlere sormak çekinmeyin. Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: Doktorumtrak

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Necvox markanın birçok modele uyumlu ürünü bulunuyor diye biliyorum. Alınabilir gibi duruyor. Alttaki OEM ekran olarak verdiğiniz linkteki alet gayet yakışıklıymış :)