2015 Color Edition / 2016 Design

ecem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2012 Corsa Essentia aracım perte çıkacak, ben de yine bir Corsa arayışındayım. Tam otomatik istiyorum (yarı otomatik, easytronic vb. ilgilenmiyorum). Ancak bulduğum bazı ilanlarda easytronic olup olmadığı anlaşılmıyor. Arabadan pek anlamıyorum, bana yardımcı olur musunuz? 1.4 motor için soruyorum.

Yardımcı olabilecek varsa ilan linklerini de atabilirim.
Teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ecem hanım bulduğunuz ilan linklerini bizlerle paylaşırsanız daha net yardımcı olabiliriz. Bu şekilde biraz zor olacaktır.

ecem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ecem hanım bulduğunuz ilan linklerini bizlerle paylaşırsanız daha net yardımcı olabiliriz. Bu şekilde biraz zor olacaktır.
Teşekkür ederim. İlanlar şu şekilde:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ecem hanım her iki araçta 6 ileri tam otomatik (tork konvertörlü) vitese sahipler. Bu şanzıman aynı zamanda astralarda da kullanılan sorunsuz bir şanzımandır. Gördüğüm kadarıyla 5 ileri ve 6 ileri olanları mevcut. Siz tam otomatik istediğiniz için 6 ileri vitesli bir araç almalısınız. Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

ecem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ecem hanım her iki araçta 6 ileri tam otomatik (tork konvertörlü) vitese sahipler. Bu şanzıman aynı zamanda astralarda da kullanılan sorunsuz bir şanzımandır. Gördüğüm kadarıyla 5 ileri ve 6 ileri olanları mevcut. Siz tam otomatik istediğiniz için 6 ileri vitesli bir araç almalısınız. Şimdiden hayırlı olsun.
Çok teşekkür ediyorum. Sadece yeni Corsa'lardaki M vitesi ve + - kafamı karıştırıyor. Başka ilanlarla da karşılaştırabilmem için tam otomatik/easytronic ayrımını nasıl yapıyoruz, kısaca anlatırsanız çok memnun olurum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben bahsettiğiniz aracın model yılında ki teknik broşürlerine baktım, şanzıman tipini de internette arattırınca tam otomatik olduğunu öğrendim. Gördüğüm kadarıyla 2014 yılı itibariyle tam otomatik şanzıman dönülmüş. Dikkat etmeniz gereken 6 ileri olmasıdır.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay