2015 Astra 1.6 115hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese,

Bende İstanbul'da Martur Otomotive bugün kaporamı yatırdım neptün mavisi için. 51000 liraya anlaştım. İlk aracım olacak, Antalya ve çevre illerde birçok bayi ile görüştüm ancak ellerinde araç yok. O yüzden biraz tedirgin olsamda İstanbul'dan alacağım aracı.

Pazartesi paranın kalan kısmını yatıracağım ve kısmet olursa cuma günü aracı almaya gideceğim. Aracı alırken dikkat etmem gereken unsurlar nelerdir ? boya, şasi numaların ruhsat ve fatura ile uyması gibi konular yazılmış genelde.

Birde bayiye paranın tamamını gitmeden göndersem bir sıkıntı olur mu acaba, bayi ne kadar biline bir yer olsa da ülkemizde insanların başına gelenlere şahit oldukça tereddütte kalıyor insan.

İyi forumlar herkese,

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese,

Bende İstanbul'da Martur Otomotive bugün kaporamı yatırdım neptün mavisi için. 51000 liraya anlaştım. İlk aracım olacak, Antalya ve çevre illerde birçok bayi ile görüştüm ancak ellerinde araç yok. O yüzden biraz tedirgin olsamda İstanbul'dan alacağım aracı.

Pazartesi paranın kalan kısmını yatıracağım ve kısmet olursa cuma günü aracı almaya gideceğim. Aracı alırken dikkat etmem gereken unsurlar nelerdir ? boya, şasi numaların ruhsat ve fatura ile uyması gibi konular yazılmış genelde.

Birde bayiye paranın tamamını gitmeden göndersem bir sıkıntı olur mu acaba, bayi ne kadar biline bir yer olsa da ülkemizde insanların başına gelenlere şahit oldukça tereddütte kalıyor insan.

İyi forumlar herkese,

Antalya'da araç bitmiş mi? Hangi kasa türüne karar verdiniz? Daha geçen günlerde sedan için fiyat almıştım.Şimdi buradan yazmayayım da.Sonuç olarak şimdiden hayırlı olsun.Benim tavsiyem eğer araca acil ihtiyacınız yoksa bayii ile konuşup aracın çıkışını 04.01.2016 tarihinde yaptırmanız ve o zaman gidip almanız.Çünkü şimdi alırsanız fazladan 472.5 TL motorlu taşıtlar vergisi ödeyeceksiniz iki haftadan az bir süre için.
Ücreti göndermeye gelince,sizden hepsini istemişlerdir muhtemelen.Hepsini gönderirseniz bankada açıklama bölümüne mutlaka 2015 Model 1.6 Astra Sıfır Araç Bedeli vb gibi ibare yazdırın.
Son olarak da Antalya'dan İstanbul'a gideceksiniz.Hediye kauçuk paspas + park sensörü + karter koruma falan isteyin derim.Sıkı pazarlıktan sonra dahi almışlığım var başka bayiden.Sınırları zorlamakta fayda var.
Tekrardan hayırlı olsun,kazasız şekilde gidip getirin inşallah.

EMRE01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya'da araç bitmiş mi? Hangi kasa türüne karar verdiniz? Daha geçen günlerde sedan için fiyat almıştım.Şimdi buradan yazmayayım da.Sonuç olarak şimdiden hayırlı olsun.Benim tavsiyem eğer araca acil ihtiyacınız yoksa bayii ile konuşup aracın çıkışını 04.01.2016 tarihinde yaptırmanız ve o zaman gidip almanız.Çünkü şimdi alırsanız fazladan 472.5 TL motorlu taşıtlar vergisi ödeyeceksiniz iki haftadan az bir süre için.
Ücreti göndermeye gelince,sizden hepsini istemişlerdir muhtemelen.Hepsini gönderirseniz bankada açıklama bölümüne mutlaka 2015 Model 1.6 Astra Sıfır Araç Bedeli vb gibi ibare yazdırın.
Son olarak da Antalya'dan İstanbul'a gideceksiniz.Hediye kauçuk paspas + park sensörü + karter koruma falan isteyin derim.Sıkı pazarlıktan sonra dahi almışlığım var başka bayiden.Sınırları zorlamakta fayda var.
Tekrardan hayırlı olsun,kazasız şekilde gidip getirin inşallah.

Sedan için anlaştım. Geçen ay aradığımda daha iyi fiyat vermişlerdi. Araç bittikce fırsattan yararlanıyor bayiler ve satış elemanları. Antalya, Isparta, Adana, Mersin ve İskenderun bayileri ile görüştüm ancak hiçbirinde yok araç.

Teşekkürler.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sedan için anlaştım. Geçen ay aradığımda daha iyi fiyat vermişlerdi. Araç bittikce fırsattan yararlanıyor bayiler ve satış elemanları. Antalya, Isparta, Adana, Mersin ve İskenderun bayileri ile görüştüm ancak hiçbirinde yok araç.

Teşekkürler.

O zaman bitmiş sanırım.Biz de bir tane arkadaşımıza alacaktık da,Pazartesi günü konuşmuştuk sanırım bayii ile.Arkadaş nakit konusunda tam ayarlayamadı,erteledik ondan.İzmir'e sordunuz mu?En azından biz de ona göre arayalım duruma göre. :)

EMRE01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman bitmiş sanırım.Biz de bir tane arkadaşımıza alacaktık da,Pazartesi günü konuşmuştuk sanırım bayii ile.Arkadaş nakit konusunda tam ayarlayamadı,erteledik ondan.İzmir'e sordunuz mu?En azından biz de ona göre arayalım duruma göre. :)

Yok İzmir'e sormadım, saydığım şehirdeki bayilere sordum. Eleman paspas, park sensörü için bile olmaz, araç zaten çok uygun gibi konuştu. Sonradan geldiğinde hallederiz bu konuları dedi.

Birde aracı gelecek hafta aldım diyelim MTV'yi yıl sonuna kadar mı ödemem gerekiyor ?

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler.

Bilmiyorum sizin için uygun mu ama ben şu an belli süreliğine Antakya/Hatay merkezdeyim.Yakınımda Opel bayii var.İsterseniz yarın akşam üzeri gibi uğrayıp ellerinde araç varsa fiyat alabilirim size.Özelden telefon numarası gönderirseniz fiyattan sonra ararım sizi.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok İzmir'e sormadım, saydığım şehirdeki bayilere sordum. Eleman paspas, park sensörü için bile olmaz, araç zaten çok uygun gibi konuştu. Sonradan geldiğinde hallederiz bu konuları dedi.

Birde aracı gelecek hafta aldım diyelim MTV'yi yıl sonuna kadar mı ödemem gerekiyor ?

Benim bildiğim o şekilde.Geçen yıl babama da araç almıştık,sırf bu yüzden Ocak ayını bekledik biz de.O da bayiide ki babamın arkadaşının uyarması ile oldu sağolsun.Yoksa ödeyecektik biz de 15 gün için.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı yeni yılda trafike tescil ettirin yoksa 13 gün için mtv ödemek zorunda kalırsınız. Aceleniz yoksa bekleyin ve yeni yılda teslim alın aracınızı. Birçok kişi böyle yapıyor. Vereceğiniz mtv ücreti sizin ilk bakımınızı karşılar.

hekimreco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu araci alacagim on gun icinde bir bayi ile anlastim sayilir bu yilki mtvyi kendilerinin odeyecegini soylediler bana sizde bunu teklif edin yada ocak ilk mesaide tescil edilsin 10 gun icin fazladan vergi odemeyin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

g-rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese,

İyi forumlar herkese,

merhaba;

bende martur opelde çalışıyorum, öncelikle aracınız hayırlı olsun, geldiğiniz zaman mutlaka yanıma da beklerim, hem tanışmış oluruz.

içiniz kesinlikle rahat olsun, tereddüt ettiğiniz şeyler kesinlikle başınıza gelmez, sonuçta burası galeri değil, yetkili bayi.

araç ücretinin tamamını göndermenizin hiçbir mahsuru yok, aksine aracınız teslime hazır hale gelir, teslim almaya geldiğiniz zaman vakit kaybetmemiş olursunuz.

bu arada fiyatlar ile ilgili satış danışmanlarını (ben dahil) suçlamamanızı rica ederim. sonuçta biz aracı A liraya da satsak B liraya da satsak bizim için değişen hiçbirşey olmuyor, bunu samimiyetimle söylüyorum. belirli talimatlar doğrultusunda fiyat veriyoruz müşterilerimize, emin olun ki birçok satış danışmanı müşterisinin yanındadır, sonuçta bu meslekte iyi olmamızı sağlayan müşterilerimizin memnuniyetidir ve hiçbir danışman müşterisinin "kazıklandığı" hissine kapılmasını kesinlikle istemez. emin olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...