2014 sedan edıtıon arka kapı hoparlor tesisatı

adnan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 sedan edıtıon arka kapı hoparlor tesisatı

teşekkur ederım bu bilgi için tam anlamıyla bır muzık sıstemı yaptırmadıgım için ve 50-60 lıralık hoparlor ıcın tesısatı teyp ten alıp heryerı kurcalatmak istemediğimden vazgecmiştim..bunu duyduğuma sevindim orjınalteybe hoparloru kac watt takıyım( benım yukarıda kı yazımdakı 25 w pıonerr ve 40w lık alpın hangısını onerırsın) kaç cm(ben 16 diye biliyorum),seste akustık bozuklugu oldumu cevabınızı acıl beklıyorum

Cevap icin biraz gec kaldim kusura bakmayin teyp cikislari hakkinda fazla bilgim yok ben teknosadan almistim pioner ts_g172ci taktigim hoparlor bu ama cok memnun kalmadim urun kaliteli sesi guzel ama aracin icinde ses konusunda cok fazla degisim olmuyo hatta yok denecek kadar az arka koltukta oturanlar icin guzel ama ön koltuklardan ses duyulmuyo bende pisman oldum sayilir arka cam onune owal kabin  baglamayi dusunuyorum anfi de şart bunun icin tabi cd300 teypte  anfi baglantisina izin veriyosa bunu arastirmaktayim bu aralar

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adnan bey hoparlorun Komponentler olduğu için olabilir bu tarz hoparlorlere anfi gerekiyor bas ve tiz çıkışları ayrı olduğundan  coaksiyonel olsa aynı hoparlorde bas ve tiz varmış, anfisiz daha iyi ses alınır diyolar baya bi kişiyle konuşmamdan anladığım kadarıyla ben coaksiyonel aldim ilçedeyim ankara ya yolum düstüğünde taktırıcam bilgi veririm forumdan.

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracım 2014 astra sedan edition..biliyorsunuz arka hoparlorleri yok,sonunda taktırdım,ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum..iki kapının arasında bulunan orta direk dedikleri yerde soket var hattı oradan çekiyorlar ancak hangi renk kablo olduğunu görmek için bizim tesisatçı teybi söküp arkasına baktı ,daha sonra direkte bulunan soketten hoparlorleri bağladı 16 cm pionerr 2 yollu coaksiyonel hoparlor bağlattım,aman aman ses artmadı ama daha tok galmeye başladı (ön tarafta oturanlar için) arkada oturanlara tabi ki farkı oldu..kasnak kullanmadı tam oturdu yerine ,70 tl ye hepsiburadadan hop.aldım 100 tl işcilik verdim.Ama söyle bi sıkıntı oldu soketleri yuvasından cıkarıp takınca arka kapı camları çalışmadı ve kapı otomatları çalışmadı sonra bi şekilde çözdü sizin aracınızda olur mu olmaz mı bilemem ya da  kendi hatasından mı oldu onu tam kestiremedim ama sıkıntıyı çözdü şu an çalışıyor.(ama araştırdım kimi; soketleri çıkarıp takınca otomatları yani o çalışan eski sistemi araca tekrardan tanıtması lazım dedi .kimi sigortasını arttırmıştır kimide camlar tam açılınca tesisat kablolarına değmiştir sistemi kilitlemiştir diyor vb.) işin özü hoparlorler takılı ve çalışıyor.Bu arada vitesin orayı açmışken orada bulunan aydınlatmayı aktif hale getiriyim dedi cok kez yaptım bu araçlarda tesisatı hazır sadece bağlıyorum bahşiş karşılığı dedi Smiley baktı ki o da yok işin özü  2014 lerde onuda çıkarmışlar..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yucelakyuz06 link' Alıntı:
arkadaşlar aracım 2014 astra sedan edition..biliyorsunuz arka hoparlorleri yok,sonunda taktırdım,ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum..iki kapının arasında bulunan orta direk dedikleri yerde soket var hattı oradan çekiyorlar ancak hangi renk kablo olduğunu görmek için bizim tesisatçı teybi söküp arkasına baktı ,daha sonra direkte bulunan soketten hoparlorleri bağladı 16 cm pionerr 2 yollu coaksiyonel hoparlor bağlattım,aman aman ses artmadı ama daha tok galmeye başladı (ön tarafta oturanlar için) arkada oturanlara tabi ki farkı oldu..kasnak kullanmadı tam oturdu yerine ,70 tl ye hepsiburadadan hop.aldım 100 tl işcilik verdim.Ama söyle bi sıkıntı oldu soketleri yuvasından cıkarıp takınca arka kapı camları çalışmadı ve kapı otomatları çalışmadı sonra bi şekilde çözdü sizin aracınızda olur mu olmaz mı bilemem ya da  kendi hatasından mı oldu onu tam kestiremedim ama sıkıntıyı çözdü şu an çalışıyor.(ama araştırdım kimi; soketleri çıkarıp takınca otomatları yani o çalışan eski sistemi araca tekrardan tanıtması lazım dedi .kimi sigortasını arttırmıştır kimide camlar tam açılınca tesisat kablolarına değmiştir sistemi kilitlemiştir diyor vb.) işin özü hoparlorler takılı ve çalışıyor.Bu arada vitesin orayı açmışken orada bulunan aydınlatmayı aktif hale getiriyim dedi cok kez yaptım bu araçlarda tesisatı hazır sadece bağlıyorum bahşiş karşılığı dedi Smiley baktı ki o da yok işin özü  2014 lerde onuda çıkarmışlar..
Hayırlı olsun vites altı led kapı kolu led  problem değil çok basit kendinizde yapabilirsiniz keşke fotoğraf alsaydınız daha güzel olurdu orta direğin oradan