2013 Corsa 1.2 LPG takılır mı?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, dizele lpg takiliyor mu hocam ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baak dizele takarız halledriz hocam... ne istedinde yapmadık hehehe Kit gelecekmiş diyorlar :) yaptıran var diyorlar :)

Kanka dizel valla hala soru 1.6 180 benzinli :)

Bir ara hasanpaşaya arabayı bakıma bırakcam sende müsait olursan buluşalım bir kahve içerlim ne dersin ? :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Baak dizele takarız halledriz hocam... ne istedinde yapmadık hehehe Kit gelecekmiş diyorlar :) yaptıran var diyorlar :)

Kanka dizel valla hala soru 1.6 180 benzinli :)

Bir ara hasanpaşaya arabayı bakıma bırakcam sende müsait olursan buluşalım bir kahve içerlim ne dersin ? :)

Beni aramadan nasil gidersin :) Haber ver bulusalim.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beni aramadan nasil gidersin :) Haber ver bulusalim.

Yok sana haber edicem zaten bir ankaradaha gidip gelcem ay sonu aralığın ilk haftası götürürüm heralde seninle haberleşir beraber gideriz.... KEBAP YERİZ ARABA bakımdayken :) sözüm var....

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok sana haber edicem zaten bir ankaradaha gidip gelcem ay sonu aralığın ilk haftası götürürüm heralde seninle haberleşir beraber gideriz.... KEBAP YERİZ ARABA bakımdayken :) sözüm var....

Valla mi hatirlamiyorum :D
Sen saat ver organizasyon benden :)

savastank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel araçlara bir turlu ısınamadım , sanırsam bunda uzun sure traktor kullanmamın etkisi buyuk , o yuzden dızel seçeneklerımın arasında yer almıyor, LPG konusunda aynı sızın dedıgınız gibi ''-herkesin tecrubesı bırbırınden farklıdır'' vede ne ailemin aracında (1.6 meriva LPGli) ve kendı aracımda (opel corsa D LPGli) , benzın fıyatlarıyla savasmak yerıne LPG ye gectım :)
Ögrencı oldugumdan , harçlıklarımdan kısıp en az yakıtla en cok km yı yapmam lazım :)
Ve su anda en son ki degerim 800 KM 130TL lik lpg ile yapıldı 250 KM den fazlası şehiriçi kullanım ;)
Mutluyum , cunku kontaga basarken ne kadar yakacak dıye dusunmuyorum ;)

merhaba , hocam hangi marka yakıt kullanıyorsun bnm sureklı 20 23 kurus aralığında değişio yakıt değeri :D 2 aydır deniyorum surekli düşüremedim bi türlü o değerlere :D