2013 Astralar ve Manifold Sorunu

nerhal61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Arkadaşlar,

2013 yılında satışı devam eden ve makyajlı Astra J olarak da bilinen araçlarınızda emme manifoldu başta olmak üzere, arıza ışığı yanması vb. başka konularda servis güncellemesi yaptıranlar var mı? Emme manifoldu olmak zorunda değil, başkaca parçalarda garantiden değişim yapıldıysa, irili ufaklı bunları belirtir misiniz?

Bu sayede, yeni araç almayı düşünenler ve eski sorunları okuyan kullanıcılar sorunların çözüldüğü ya da devam ettiği hakkında fikir sahibi olabileceklerdir.

Teşekkürler

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astralar ve Manifold Sorunu

Mrb benim sattigim  2011 modelastra j 1.4 t manifolt arizaliydi servisten degisti.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri vites Mandalı değişiyor.bütün makyajlı makyajsız astralarda bu var.foruma yazmıştım ama herkes mandalından memnun olacak ki değiştiren çok çıkmadı.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
Bi ara okumuştum bununla ilgili yazıyı ama biz mi gidip servise başvracaz bu değişimle ilgili. Değişimden önce sorun neydi bu arada.
viteste takılmalar vardı.bir sorun olmasına gerek yok sanırım uzun vadede geri vites mandalında sıkıntı çıkıyor.değiştirdiler benimkini.kullanımda pek bir fark göremedim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne varkı bu gerı vıtes mandalında! benım aracta sıkıntı yok var mı baska degıstıreren bu mandalı?