2013 Astra J Değişiklikleri

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra J Değişiklikleri

exp27 link' Alıntı:
arkasdaşlar şurdaki yorumlara bakıyorumda opel forumunda opeli kötüleyip kendi arabanızın değerini düşürüyorsunuz sonrada 53.000 aldım şu fiyata düştü diyosunuz. hayret bişey anlamak mümkün değil yok sağından solundan ses geliyor yok  şurası bozuldu yok bura bozuldu yok wv daha iyi ,bura gaz yemiyo çok yakıyor bilmem ne

arkadaşlar diğer markaların forumlarına bakın bu ses olayları oradada var elektronik ,mekanik işi şans işi tamamen bende arabayı alırken bu forumları çok gezdim forumlara bakarsan hiç opel alma daha iyi nerdeyse bu sonuç çıkıyor sonra kendim gittim aracı iyice inceledim ve aldım hiç pişman değilim çok şükür hiç biryerinde ses gelmiyor araç harika jettayada golfe de 5 çeker her yönden benim kiriterlerime  göre .mekanik aksam bu  40 -50 liraya araba c sınıfı araç alıyosun bütün markalarda böle sorunlar olur.değer kaybını biz forumlarda yapıyoruz saolsun forumlar yüzünden en çok arıza yapan araba konumuna sokulmuş opel ama yine çok iyi satılıyor.bir çok arkadaşımdada var onlardanda böle sorunlar duymuyordum ve çok memnunlardı bende inceleyince almaya karar verdim ama ne zaman neti açsam biri yakınıyor yakınıyor arıza var diye :))) bu arkadaşlara rağmen opel satıyor ya helal olsun

Bu forum benim hayatımda gördüğüm en objektif forum, hiç bir zaman araçlarımızı kötülemiyoruz ama yanlış gördüğümüz şeyleri de eleştirmekten geri durmuyoruz. Sonuçta burası bir paylaşım ortamı ve kimsenin kimseyi yanıltmak gibi bir hakkı yok.

şu konu da ise gerçekten haklısınız bazı konularda gerçekten eleştiri boyutunu aşıyoruz.