2012 Model 22.500Km'deki Aracım için ilan verdim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ÖTV ye takilacaklarini düşünemiyor o alıcılar. %7 zam sonrası ikinci el yine hareketlenir. Bu sefer 44 45 e gider araba :)

Hayirlisi olsun Özdemir. Sana her daim araba buluruz dert etme :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2012 Model 22.500Km'deki Aracım için ilan verdim...

Eyvallah Yavuz, sorun benim kararsızlığım eğer baştan bukadar kararlı olsaydım çoktan sonuçlanırdı, kaldıki nasıl ben hesap yapıyorsam alacak ınsanlarda hesap yapıyor, umarım hesaplarımız tutan bir arkadaşa denk gelirim. yine söylüyorum satılmaması sorun değil böyle devam ederiz

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı Satışlar. Yalnız 40 bine bu araba bedava özellikle 2.el uçmuş duzgum araba bulmak çok zor.corsalar fiesta lar eski H kasa astra lar focus 2,5 lar 40 civarında iken bence en az 45 e gitmeli .tabi sıfırinı bilmiyorum belkide sıfır astra fiyatlarında sorun vardir. Bence çok kalmaz bu fiyattan 10 güne satılır.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
Hayırlı Satışlar. Yalnız 40 bine bu araba bedava özellikle 2.el uçmuş duzgum araba bulmak çok zor.corsalar fiesta lar eski H kasa astra lar focus 2,5 lar 40 civarında iken bence en az 45 e gitmeli .tabi sıfırinı bilmiyorum belkide sıfır astra fiyatlarında sorun vardir. Bence çok kalmaz bu fiyattan 10 güne satılır.

Teşekkürler, sıfırı yıl sonu kampanyası ile 47.300tl belki pazarlıkla biraz daha indirilir. Yalnız Bendeki naviyi servis 2.000tl ye takıyor, jant, cam çıtası, cam filmi ve arka kapı kolonunu ekleyince alınacak sıfır aracın aynı malzemelerle bu seviyeye gelmesi 3.500-4.000tl

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bu konuda kararsız olduğum kadar hiçbirşeyde kararsız olmamıştım, ilanı yaklaşık 10 gün önce yeniden aktif hale getirdim. Son olarak Satılması halinde sıfır almaya karar verdik, biraz saçma olacak ama 2 ay önce 41bin verilen ama satmadığım aracı şimdi 40bine vermeye razıyım, tek mantıklı tarafı sıfır için vereceğim fark ozamanla aşağı yukarı aynı olması, hayırlısı artık, bu arada yoğun mesaj ve arama var, bazı arayanlarda Ocak puluna takılıyor :)

Beni de her arayan MTV soruyor abi, ben de ilana ekledim; eğer Aralık ayında alırsanız 250 TL daha indirim yapıp (54,500) satarım, bu fark ile ödersiniz vergiyi, Ocak'a kalırsa ben hemen ödeyeceğimden fiyat 54,750 TL olarak devam edecek diye :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim 1.3 lerin vergisini çok mu sanıyorlar acaba. niye buna takılıyorlar ki

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bizim 1.3 lerin vergisini çok mu sanıyorlar acaba. niye buna takılıyorlar ki

Açıkçası arabayı bilip de arayan insan sayısı çok az, dolayısıyla vergi konusunda da birçoğunun zerre fikri yok. Adama donanımlardan, bazı araç satanların yaptığı dolandırıcılıklardan bahsediyorum fikir versin diye, sonra alakasız bir soru soruyor; enerjim çekiliyor, satasım kaçıyor :)

Arayıp da hala ABS'si, hava yastığı var mı diyenler mevcut ben daha ne diyeyim. İlana her şeyi açık açık yazmak da anlamlı değilmiş, onu anladım. Ülke olarak okuma özürlüyüz ne yazık ki.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

.BURAK. link' Alıntı:
Açıkçası arabayı bilip de arayan insan sayısı çok az, dolayısıyla vergi konusunda da birçoğunun zerre fikri yok. Adama donanımlardan, bazı araç satanların yaptığı dolandırıcılıklardan bahsediyorum fikir versin diye, sonra alakasız bir soru soruyor; enerjim çekiliyor, satasım kaçıyor :)

Arayıp da hala ABS'si, hava yastığı var mı diyenler mevcut ben daha ne diyeyim. İlana her şeyi açık açık yazmak da anlamlı değilmiş, onu anladım. Ülke olarak okuma özürlüyüz ne yazık ki.
Söylediklerinin %99'una katılmakla birlikte satın alırken soru sorma olayının okumayla alakası olmadığını düşünüyorum :) Bazı dolandırıcı tipler full donanım aracın özelliklerini baz donanım aracı satarken copy-paste yaptığı için milletimiz güvenmiyor birbirine :)

Cosmo donanım listesini copy-paste yapıp edition satmaya çalışanlar gibi... :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Söylediklerinin %99'una katılmakla birlikte satın alırken soru sorma olayının okumayla alakası olmadığını düşünüyorum :) Bazı dolandırıcı tipler full donanım aracın özelliklerini baz donanım aracı satarken copy-paste yaptığı için milletimiz güvenmiyor birbirine :)

Cosmo donanım listesini copy-paste yapıp edition satmaya çalışanlar gibi... :D

Mücom haklısın da aracın donanımı hakkında azıcık fikri olup da senin dediğin bu durumdan çekinen adam ona göre soru sorar. Ne bileyim AFL var mı der, yok dersem bu araç Cosmo değil der. ABS ve hava yastığı soran adamın endişesi yanlış araç almak yerine ben bu kafayla daha kaç yıl yaşayabilirim üzerine olmalıdır :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

.BURAK. link' Alıntı:
Mücom haklısın da aracın donanımı hakkında azıcık fikri olup da senin dediğin bu durumdan çekinen adam ona göre soru sorar. Ne bileyim AFL var mı der, yok dersem bu araç Cosmo değil der. ABS ve hava yastığı soran adamın endişesi yanlış araç almak yerine ben bu kafayla daha kaç yıl yaşayabilirim üzerine olmalıdır :)
"Ben bu kafayla daha kaç yıl yaşayabilirim?"  kahka536 kahka536 kahka536 kahka536

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...